Zpět

Aero kokpit ZIPP pro moderní silniční kola

Aero silniční kola s kotoučovými brzdami jsou hudbou současnosti. V praxi to znamená mohutnější a placatější rámy a maximální integraci všeho co jde. To znamená např. schovanou sedlovou objímku, zakrytované uchycení brzdového třmenu a především integraci bowdenů a brzdových hadic a také aero řidítka pro ještě lepší aerodynamiku celého kola.
Většina špičkových silničních kol nepostrádá tyto moderní prvky. Obvykle (až na výjimky top modelů) jsou kola vybavena naprosto standardním kokpitem. Tedy běžnými alu kulatými řídítky s obyčejným představcem standardní délky. Nadstandardem každé pořádné silnice jsou ale kvalitní karbonová aero řídítka, která vaše silniční kolo posunou zase o level výše. A to nejedn vzhledově!
Proto jsme nyní naskladnili zásobu komponentů Zipp pro vytvoření luxusního kokpitu úrovně moderních silničních kol. Placatý vzhled řídítek Zipp Road SL-70 Aero, který pomáhá ještě lepší aerodynamice kola je také velice pohodlný pro samotného jezdce během jízdy. Integrace bowdenů i brzdových hadic, které jsou protaženy vnitřkem řídítek pak tvoří čistý design silničního kola. A zanedbatelná není ani úspora váhy.
Pokud k nim zvolíte vhodnou omotávku řidítek a doplníte je o originální představec Zipp Service Course dosáhnete absolutně perfektního kokpitu, který bude nejen efektní na oko, ale bude také pohodlný a velmi lehký.

Vaše silniční kolo pak můžete doplnit ještě o další komponenty Zipp  které udělají efekt dokonalého celku.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie