Zpět

Akce na koloběžky KOSTKA - DO 31.10.

V rámci našeho podzimního zlevňování jsme se zaměřili i na druhou kategorii přibližovadel, která je po dlouhé roky součástí našeho sortimentu - koloběžky. Nabízíme koloběžky od dětských až po ty pro dospělé a řadu příslušenství jako stojánky, blatníky, vodítka na psy a další. To všechno od renomovaného českého výrobce Kostka. Nyní si můžete novou koloběžku s pořádnou slevou pořídit i vy - akce platí do 31. říjnanebo do vyprodání zásob

Nejoblíbenějším modelem je rozhodně Kostka Tour Max G6, univerzální koloběžka pro dospělé, vybavena rozměry kol 26/20 je vhodná pro každého od výšky 160cm a do hmotnosti 150kg. Tohle není ledajaká obyčejná koloběžka, která vám vydrží pár měsíců, jde o kvalitně zpracovaný stroj do posledního detailu. Speciálně tvarovaný lehký rám, řídítka vyvinutá specificky pro koloběh, brzdy Shimano 4000 spolu se zesílenými ráfky, pevné výplety s vlastními Kostka náboji, a jako třešnička na dortu - loga z nerezové oceli a laserový popis komponentů. Zkrátka bitelný stroj, co neudělá díru do peněženky. Můžete si vybrat z šedé, červené a nebo růžové barevné varianty. Cena je 7 990,- Kč.

Dalším zlevněným modelem je Kostka Hill Fun G5, ideální pro někoho, kdo s koloběhem teprve začíná a nechce za nový stroj dávat zbytečně moc peněz. To, že je tato koloběžka levnější, ovšem neznamená, že by byla nějak ošizená - naopak! Kola s rozměry 20/16, vyladěná geometrie rámu zaručuje pohodlnou jízdu, na jednokomorových ráfcích obutých v pláštích Kenda se krásně rozjíždí a pomocí "véčkových" brz Promax se zase výborně zastavuje. Hliníkové náboje navíc disponují rychloupínáky, takže není problém vyndat kola pro snadnější transport. Neváhejte a vyberte si vy - rozhodněte se buď pro černou, nebo reflexní žlutou barvu. Cena je pouhopouhých 4 990,- Kč.

V podstatě stejným strojem je koloběžka Kostka Tour Fun G5, lišící se v rozměrech kol - tady je namísto kombinace 20/16 větší verze 26/20 - a v drobných detailech. Nosnost je stejně jako u předchozího modelu do 100kg, brzdy Promax se opět starají o vaše bezpečí a jednokomorové ráfky mají kvalitní obutí Mitas Walrus. Tuhle koloběžku u nás v černé barvě zakoupíte za 4 990,- Kč.

Všechno jednou končí a stejně i náš výčet, který uzavíráme posledním modelem - Kostka Twenty Max G6. Tato koloběžka je vhodné jak pro dospělé, tak pro děti a dospívající s výškou nad 150cm. Díky kolům o rozměrech 20/20 vyniká svou univerzálností a je vhodná jak na výlety, tak do města. I tohle přibližovadlo má vysoce kvalitní rám, zpracovaný za účelem co nejvyšší tuhosti a co nejnižší hmotnosti, k tomu dvoustěnné ráfky, brzdy Shimano 4000 a obutí Schwalbe Marathon Racer. Vaše tělo jistě ocení i ergonomická řídítka, zpracovaná na míru pro koloběh. Vysoce kvalitní provedení, elegantní a efektivní design a to vše zahaleno do černé barvy. Po slevě tuto koloběžku pořídíte za 7 990,- Kčna tomto odkaze

Jak už bylo zmíněno na začátku - akce platí pouze do 31. října nebo do vyprodání zásob, takže není na co čekat. A pokud vás nenadchla žádná z výše jmenovaných koloběžek, podívejte se na všechny námi nabízené koloběžky ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie