Zpět

Akční nabídka na kola GT a CANNONDALE se slevou až 25 %

Zlevnili jsme pro Vás kola značek GT a CANNONDALE a to až o 25 %! Pořiďte si nové kolo právě teď a stihněte závěrečnou část cyklistické sezóny 2019. Od každé značky jsme vytipovali zajímavá kola, která se této akce týkají.
Ze zlevněných kol GT je to například dostupný model horského kola GT Avalanche Sport 29" 2019, který je jedním z nejdéle vyráběných modelů GT. Cenově dostupné sportovní kolo s kvalitními komponenty, jehož geometrie je odvozena od závodní řady Zaskar. Avalanche má duralový rám s technologií Triple Triangle, která snižuje flexi zadní stavby a zvyšuje životnost rámu. Model Avalanche Sport je vybaven vidlicí Suntour XCT se zdvihem 100 mm s hydraulickým lockoutem, o hladké řazení se starají komponenty Shimano Alivio/Altus 3x9 speed, ve sjezdu se pak můžete spolehnout na hydraulické brzdy Tektro.
Ti co mají rádi více adrenalinu a zejména jízdu po trailech a z kopce ocení model GT Sensor Carbon Elite, který je poprvé na 29" kolech. Kolo postavené kolem legendárního LTS designu. Sensor je kolo, na kterém chce jezdec jet rychle a soustředit se na zábavu z jízdy. Nový GT Sensor tě zve do terénu. karbonový rám s duralovou zadní stavbou, odpružená vidlice RockShox Sektor RL, komponenty SRAM NX 1x12, hydraulické brzdy Sram, teleskopická sedlovka.
Značka CANNONDALE nabízí v této akci jak pánská horská pevná kola tak i přímo horská kola pro ženy nebo také celoodpružené modely horských kol Vytipovali jsme pro Vás v této akci sportovní model horského kola Cannondale Trail 2 2019, který je nyní daleko sportovnějším a zábavnějším kolem. Rám zkonstruovaný pro použití krátkých představců a širokých řídítek pro maximální kontrolu v těžkém terénu. Položený hlavový úhel s 68 stupni vytváří stabilní a jisté řízení, které potřebujete při každém sjezdu. Špičková vidlice RockShox Judy Gold doplněná výbavou Shimano XT/SLX 2x11, kliky FSA.
Ryze dámským modelem v akci je i horské kolo Cannondale Trail Women´s 2 2019. Má dámský duralový rám zkonstruovaný pro použití krátkých představců a širokých řídítek pro maximální kontrolu v těžkém terénu. Krátká zadní stavba dodává Trailu mrštnost a živost spolu s výbornou trakcí v prudkých výjezdech. Hydraulické brzdy Shimano, skvělé 27,5" pláště, vidlice RockShox XC30 TK, komponenty Shimano Deore, 1x10 speed a tubeless ready kola. U dámského trailu je dosaženo perfektního spojení správného posedu, rychlosti a zábavy pro všechny jezdce.
Vyberte některé z kol GT nebo CANNONDALE a ušetřete v rámci této akce, která je omezená do vyprodání zásob 2019.

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie