Zpět

Batoh nebo brašna?

Vybírat je skutečně z čeho a volba je jen na Vás. Každopádně by se mělo vycházet z toho co chci na kole převážet a v jakém se budu pohybovat terénu, tak aby mi případné "zavazadlo" nebylo naopak překážkou.
Verzi batohů budou volit spíše sportovně ladění cyklisté, kdy jim moderní batohy nabízí nejen volný pohyb těla, spoustu přihrádek na funkční oblečení, svačinu a rezervoár na tekutiny, ale mnohdy i ochranu zad v přápadě pádu z kola. Špičkou na trhu jsou v tomto segmentu námi nabízené batohy značek OSPREY nebo CAMELBAK, které doplňujeme ještě dalšími cenově zajímavými batohy jiných výrobců.
Naopak pro cyklisty pohybující se po rovnějších cestách, silničkách a v městském prostředí jsou vhodné objemné cyklobrašny s jednoduchou montáží a možností sundávání. Absolutním fenoménem jsou zde cyklobrašny TOPEAK řady Dynapack montované na sedlovku. Samonosný systémem využívá právě systém "QuickClick" rychlého nacvaknutí a vycvaknutí". To ocení například cyklisté dojíždějící do práce nebo uživatelé elektrokol při svých výletech, kdy je nutné brašnu jednoduše a rychle sundat a vzít s sebou.
Sami se rozhodněte pro nejlepší variantu, na závěr Vám dáváme jen pár typů.

Odkaz na batoh Osprey Escapist 18 ZDE

Odkaz na batoh Camelbak Luxe NV ZDE

Odkaz na cyklobrašnu Topeak Dynapack DX ZDE

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie