Zpět

BRÝLE KELLYS DICE - PERFEKTNÍ OCHRANA PŘED SLUNCEM I PRACHEM

Ve slunečných dnech je potřeba chránit svůj zrak před přímými slunečními paprsky. A nejen to. Teď, když je země absolutně vyprahlá a suchá, vydáš se na kolo a prach kam se podíváš. Nebo spíš nepodíváš.
Brýle Kellys Dice perfektně filtrují sluneční záření, ale díky velkým zorníkům i skvěle chrání obličej před prachem a nečistotami
Jednodílná výměná polykarbonátová skla s s povrchovou úpravou antiwater, antiscratch a antifog splňují 100% ochranu UVA, UVB a UVC do 400nm. Ve vlhkém prostředí perfektně ventilují díky průřezům a omezují tak mlžení prouděním vzduchu. Pozice na obličeji je dokonale zafixována gumovým nosníkem a pogumovanými bočními ramínky. I přes velký záběr a svou mohutnost jsou býrle Kellys Dice velmi lehké - rám je vyroben z materiálu Grilamid TR90. Brýle splňují Splňuje normu EN 12312: 2013.
Kellys Dice nabízíme ve 3 barevných variantách, pričemž balení v pevném ochranném pouzdře obsahuje rám a dvě vyměnitelná skla. S brýlemi Kellys Dice nic nepřehlédnete a nikdo nepřehlédne ani Vás!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie