Zpět

BRÝLE OAKLEY NA KOLO I DO MĚSTA

Sortiment nabídky našich brýlí je skutečně široký. To nejlepší co vám ale pro Váš zrak můžeme nabídnout jsou brýle Oakley.
Brýle Oakley jsou jedničkou na trhu v celosvětovém sportovním pojetí. To co je dělá výjimečnými je jejich technologie a odolnost čoček,
spolehlivost, životnost i dostupnost náhradních dílů.
V nabídce máme spoustu modelů a zajímavé novinky. Například model JAWBREAKER AERO GRID GREY s novým designem rámu s univerzálními skly Prizm Ruby. Tento model nabízí ideální zorný úhel, ochranu před sluncem a dobré odvětrání. Své využití najde nejen při cyklistice.
Další novinkou jsou skla Prizm Low Ligh s téměř nulovým zatmavením. Své uplatněním mají především pro bajkové účely, v lesních pasážím s menším světlem apod.
Oblíbeným modelem se pomalu ale jistě stává velmi lehká varianta brýlí OAKLEY EVZero s opravdu velkým sklem a minimální váhou. O těchto brýlích na svém obličej téměř nevíte a jsou tak velice pohodlné.
Nabídka je rozšířena i o spoustu civilních brýlí různých modelů, kde největší "klasikou" zůstává model OAKLEY HOLBROOK.
Na brýle Oakley držíme náhradní díly jako nosník nebo náhradní gumičky skladem. I to je přidaná hodnota této špičkové značky.

Odkaz na brýle Oakley ZDE

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie