Zpět

Čelovka silva - světlo na konci tunelu

Je jedno, jestli se věnujete celoročně cyklistice, běhu nebo turistice, jednu věc mají všechny tyhle sporty společnou. Docela se hodí, když vidíte před sebe. A jak už tomu během podzimu a zimy bývá, tak se brzy stmívá. Spousta z nás se potom k oblíbenému hobby ani nedostane, protože už se zkrátka nechce. Švédské čelovky SILVA ale představují efektivní řešení téhle situace a vy můžete s chutí vyrazit ven i za černočerné tmy.

Nyní máme skladem tři různé typy čelovek, ze kterých si může vybrat každý podle své náročnosti. Pro nejmíň náročné uživatele máme čelovky SILVA Scout 3XT. Jde o lehkou a kompaktní čelovku, která na 3 AAA baterie vydrží svítit až 70 hodin a její světelný tok je 350 lumenů. Při rozličných outdoorových aktivitách určitě oceníte i velké tlačítko, které se snadno ovládá v rukavicích. Druhou v pořadí je čelovka SILVA Explore 4RC se světelným tokem 400lm. Narozdíl od té předchozí, se tato čelovka dá dobíjet skrz USB a vydrží až 20 hodin. Explore zvládá 3 světelné režimy + SOS blikání a navíc má 3 různě barevné diody - klasickou bílou LED, červenou LED pro lepší noční vidění a oranžovou LED pro noční čtení map. A pro největší fajnšmekry nabízíme čelovku SILVA Trail runner FREE ULTRA. Součástí balení jsou kromě čelovky různé propojovací a napájecí kabely, protože čelovka se dá napájet pomocí USB článku nebo pomocí hybridního boxu na baterie AAA. Výkon čelovky je opět 400lm, každopádně dosvit je díky kombinaci širokého světelného kuželu a dalekého dosvitu až 80 metrů. Příjemným bonusem je i zadní bezpečnostní světlo na boxu na baterie, indikace kapacity baterie nebo široká čelenka pro celkové pohodlí. Tahle čelovka prostě nevyhrála cenu za technologickou inovaci jen tak. 

To je momentálně od značky SILVA všechno, pokud vás ale svět nočního sportu zajímá dál, tak zkuste omrknout i naše další svítilnyZDE.

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie