Zpět

ČESKÉ PLÁŠTĚ MITAS A JEJICH PROVĚŘENÁ KVALITA

Naší už tak pestrou nabídku plášťů pro horská kola rozšiřujeme o pláště značky Mitas. Pláště, po kterých je mezi bikery hlad jsou opravdu hodně dobré a navíc za parádní ceny nesmí chybět v našem sortimentu. Zatím nabízíme 3 základní varianty od extra jemného po hrubý plášť, vše v bezdušovém provedení ve variantě Top Design.
Samotné pláště Mitas, které v současné době používají  bikové UCI teamy jako perfektní závodní a spolehlivý materiál prošly také náročnou zkouškou a vývojem na extrémním etapovém závodě horských kol Cape Epic. Dle oficiálních informací obouvalo na svá kola pláště Mitas zhruba 40 závodníků a za celých 8 dní jízdy neměli jediný defekt! Přičemž rozhodně nedocházelo k preventivním výměnám za nové pláště po každé etapě! Tímto výsledkem z říše snů se nemůže pochlubit žádná jiná konkurenční značka. Pláště Mitas tak potvrdily výjimečnou spolehlivost a jízdní vlastnosti, vydobyly si velký respekt a uznání mezi závodníky i jejich doprovodem. To vše vypovídá o kvalitě těchto plášťů!
Máte tedy možnost zvolit variantu SCYLLA TOP DESIGN 29 x 2,25 Tubeless Supra TSS + TEXTRA, což je univerzální rychlý plášť vhodný do středně těžkého terénu s tvrdším podkladem. Spolehlivě vás podrží při jízdě v traverzu i agresivnějším náklonu. Optimálně navržená výška a rozestavení členů pláště přináší vše potřebné najednou: nízký valivý odpor, rychlost, záběr i brzdění. S váhou 670g je to ideální univerzální závodní zbraň.
Do velmi suchých a rychlých podmínek pak doporučujeme plášť ZEFYROS TOP DESIGN 29 x 2,25 Tubeless Supra TSS + TEXTRA, což je obutí s jemnými a nízkými členy.Ty zajišťují plášti nízký valivý odpor a  jezdci zážitek z rychlé a bezpečné jízdy. Jsou-li podmínky předurčené pro rychlou jízdu v lehkém terénu s tvrdým podkladem, pak doporučujeme tuto variantu.
Na opačné straně je  KRATOS TOP DESIGN 29 x 2,25 Tubeless Supra TSS + TEXTRA, který Vás nezklame především v těžkém terénu s tvrdým podkladem, kde se při jízdě plně využívají vyšší a agresivnější členy pláště, které zvyšují jeho trakci a ovladatelnost kola. Velice výkonný plášť pro enduro a kamenité podklady v Cross Country. Duální směs umožní bezpečnou jízdu i v agresivnějším náklonu.
Všechny plášťě využívají technologii Textra, kdy plášť neztrácí nic ze skvělých jízdních vlastností standardního provedení a s přidáním pouhých 50-60g poskytuje špičkovou ochranu proti defektům, a to jak v oblasti bočnice pláště, tak i v patce.
Za nás super „gumy“ za dobrý peníz!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie