Zpět

CESTOVNÍ CYKLOBATOH SCOTT RC RACEDAY 60

Chystáš se cestovat za jarním najížděním kilometrů nebo už balíš na první závody? Máme pro tebe batoh do kterýho sbalíš „celej svůj život“ pokud je tvůj život kolo. Vlastně je to spíš velká taška, cestovní taška s popruhy na ramena, pro pohodlné přenášení.
Opravdu promyšlené zavazadlo pro všechny cestující cyklisty. Takže pokud cestujete s kolem na několik dnů nebo se balíte na závody je tahle taška fakt super věc! Genialita je v tom, že u její výroby někdo přemýšlel a evidentně to byl někdo z cyklistické praxe. Tašce totiž nechybí přihrádka snad na nic a k tomu ještě spousta promakaných detailů.
Základ tvoří dva hlavní oddíly na zip a ještě přední zapínací kapsa. V přední kapse najdeme velký prostor celého rozměru tašky, do kterého se dá uložit prakticky cokoliv. V prostřední rozložné části najdeme na jedné straně několik menších zapínacích kapsiček a také kapsiček se síťkou na menší drobnosti či cennosti. Na straně druhé je to větší kapsa na zip, kapsa na přilbu a voděodolná samostatná zapínací kapsa s odvětráním na cyklistickou obuv.
V zadní rozložné části jsou to na jedné straně 2 větší kapsy na čisté oblečení a jedna voděodolná např. na použité dresy, spodní prádlo atd. Zcela v zádové části je po celé ploše batohu velká zapínací kapsa.
Po bocích jsou našité úchyty na velkou pumpičku a také pružné kapsy z každé strany na lahev.
Z přední části batohu lze ještě vytáhnout voděodolnou rozkládací podložku pro případ, že budete někde muset posedávat a nebude zrovna sucho.
Za nás perfektní 60ti litrový „obr batoh“ na cesty za cyklistikou!

Odkaz na tašku Scott RC Raceday ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie