Zpět

CHIMPANZEE-PŘÍRODNÍ VÝŽIVA PRO LIDI V POHYBU

CHIMPANZEE je tuzemským výrobcem čistě přírodní výživy pro lidi v pohybu. Historie značky se začala psát v roce 2008, kdy parta sportovců a nadšenců začala spolu s odborníky na výživu vyvíjet energetickou tyčinku Chimpanzee Energy Bar na čistě přírodní bázi.
Při její výrobě energetických tyčinek používají výhradně přírodní a bio potraviny, které si uchovávají nejvíce antioxidantů, nezbytných vitamínů a minerálů, neobsahují ztužené tuky, umělá sladidla, glutaman sodný, pesticidy ani geneticky upravované suroviny, které organismus zatěžují. 
V jejich sortimentu u nás nyní najdete také energetické gely Chimpanzee Natural Energy které Vám rychle doplní potřebnou energii při výkonu. Gely mají 100% přírodní složení na základě agávového sirupu a jsou určeny pro výkonnostní sportovce- cyklisty, běžce nebo triatlonisty. Nicméně díky jednoduchému a přírodnímu složení mohou být konzumovány kýmkoliv, kdo potřebuje rychlý a kvalitní zdroj energie. Nabízíme Vám i neskutečně dobré žvýkací bonbony pro rychlý přísun energie Chimpanzee Energy Chews. Základem bonbonů je BIO sirup z hnědé rýže, který má vyšší procento složitých cukrů (polysacharidů) a maltózy, a proto se štěpí pomaleji než běžný cukr a je tak zdravější. Energii dodává postupně díky nižšímu glykemickému indexu. Při výrobě neprochází rafinací a kromě energie je také přirozeným zdrojem sodíku, draslíku a magnesia.
Všechny Chimpanzee  „dobroty“ nabízíme v různých příchutích, takže si na své přijde opravdu každý.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie