Zpět

CHYSTANÉ NOVINKY V SEGMENTU ELEKTROKOL LEADER FOX

Z Leader Foxu se vracíme nabiti novými poznatky a s informacemi co nového se chystá v segmentu elektrokol.
Leader Fox dnes navrhuje a vyrábí kola do celé Evropy. V segmentu elektrokol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek v České republice a i u nás ve Velosportu se jedná o nejprodávanější elektrokola, která opouští naší prodejnu.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábějící jízdní kola a elektrokola nachystal do nové sezóny spoustu novinek a inovací. Nejviditelnější změnou bude nový design kol, tedy barev a přepracovaných tvarů rámů. Jako pohonná jednotka zůstávají prověřené motory Bafang s některými novinkami.
Přijíždí zcela nový model Kent 29", tedy sportovní horské elektrokolo s velmi výkonným motorem Bafang M500 s kroutícím momentem 95 Nm.
Motor, který předčí i jiné světové výrobce je na vrcholu nabídky Leader Foxu. Kolo by mělo být dostupné v ceně okolo 55 tisíc korun.
Dalším novým elektrokolem je model Awalon 29", který je dostupnější variantou perfektního elektrokola se středovým pohonem (cca 45 000,-). Kolo bude dostupné v „devětadvacítkové“ verzi i pro dámy pod názvem Awalon 29" Lady.
Většina elektrokol střední kategorie se středovým pohonem má nový motor Bafang M420. Došlo k integraci baterie do rámu, který je tak více rozšířený a působí masivně. Nové baterie mají kapacitu 17,5 Ah (630 Wh). Kola jsou vybavená menším, přehledným a hlavně perfektně ovladatelným displayem pomocí palce. Vše tak máte ihned po ruce.
Jako stálice zůstává oblíbená řada městských kol Lotus a dalších.
O naskladnění novinek, na které se můžete zatím těšit Vás budeme informovat.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie