Zpět

CROSSOVÁ KOLA V AKCI

S blížícím se letním obdobím a především  termínem letních dovolených, které plánujete strávit právě třeba na kole dáváme „do akce“ některá crossová kola za parádní ceny.
V naší nabídce najdete pánská a dámská značková crossová kola. Naše značková crossová kola jsou konstruována tak, aby zvládla lehký terén a zároveň s nimi bylo pohodlné jet po silnici. Díky jejich univerzálnosti jsou tak častou volbou začátečníků i profesionálů. 
Zmiňujeme 3 modely pro celou rodinu, které přesně poslouží pro účely celodenních výletů po zpevněných cestách nebo v lehčím terénu. Své využití pak najdou i pro každodenní dojíždění do práce atd. Kola jsou vybavena kvalitními komponenty Shimano, vysoce účinnými hydraulickými kotoučovými brzdami a odpruženou vidlicí zajišťující komfort v terénu.
CANNONDALE QUICK CX3 je schopný zvládat vše od jízdy po prašných cestách, přes rychlé přesuny po asfaltu až po drsné terénní zkraty či každodenní dojíždění za prací. Cannondale Quick CX je doma prostě kdekoliv. Odpružená vidlice RST Nova 1.5", komponenty Shimano Altus/Acera 3x9, hydraulické brzdy Tektro.
GT TRANSEO 2.0 je kolem určeným pro jízdu po silnicích a lehčím terénu. Hydroformovaný duralový rám s technologií Triple Triangle. Odpružená vidlice SR Suntour NRX-D RL s lockoutem na řídítkách. Komponenty Shimano Alivio/Acera 3x9 speed, kotoučové brzdy Shimano.
Dámské crossové kolo v líbivém designu GT TRANSEO 3.0 WOMENS zvládá taktéž jízdu po silnicích a v lehčím terénu. Hydroformovaný duralový rám s technologií Triple Triangle, uzamyk. odpružená vidlice Suntour NVX HLO, hydr. kotoučové brzdy Shimano, komponenty Shimano 24 speed.
Spoustu dalších crossových kol pak můžete shlédnou na následujícím odkazu nebo přímo v naší prodejně v Pelhřimově.

Odkaz na všechna crossová kola ZDE

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie