Velosport a jeho prostory03-05-2019

Víte jak to u nás vypadá? Abychom Vás informovali jaká je v reálu naše prodejna s cyklistickým zbožím, přínášíme tento foto příspěvek. V podstatě se vše potřebné dozvíte v sekci O NÁS, ale v tomto článku Vám přinášíme aktuální fotodokumentaci, jak je Velosport vybavený v plné cyklistické sezóně. Veškeré prostory, regály i sklady doslova praskají ve švech, takže výbírat je opravdu z čeho. Jenom skladová jízdní kola a elektrokola počítáme doslova na stovky a to je realita! Naším zázemím je i příjemný café koutek, kde nad šálkem kávy můžeme společně konzultovat jaké kolo pro Vás bude nejlepší.
Ti kteří u nás ještě nebyli a rozhodují se na koho se obrátit při pořízení nového kola nebo kam směřovat své kroky při nákupu dalších cyklo doplňků, oblečení či kde servisovat svoje kolo budou mít alespoň představu co u nás mohou čekat. Skutečně jsme cyklistická prodejna s největším výběrem značkových kol a příslušenství na Vysočině!
A kdo to k nám má trochu z ruky, může vybírat on-line, tedy možnost nakupovat na našem e-shopu kde najde veškerý cyklistický sortiment. Stačí si jen vybrat...
 Zpět