Nové kvalitní oblečení do zimy od Craftu25-11-2019

Naskladnili jsme nové zboží od Craftu, ideální pro zimní použití. Protože univerzální funkční prádlo vhodné pro všechny pohybové aktivity neexistuje, nabízí Craft v současnosti několik různých řad funkčního prádla. Každá z nich má jiné vlastnosti a parametry a je určena do jiných podmínek. Díky tomu si můžete optimálně vybrat vhodné funkční prádlo v závislosti na typu aktivity a intenzitě pohybu, podle okolních podmínek, dalším vrstvení či svých osobních preferencí.

V řadě Craft Fuseknit Comfort, což je multisportovní prádlo pro pohyb v pásmu střední intenzity určené pro širokou škálu sportovních aktivit v mírně chladném až chladném počasí nabízíme několik spodních trik s dlouhým rukávem pro ženy i muže.
Jiná řada s označením Active Extreme 2.0 nabízí spodní vrstvu oblečení pro maximální výkon a dlouhodobou zátěž v mírných až chladných podmínkách. Je to třeba pánské triko Craft Active Extreme 2.0 LS, ktré je vyrobené z tenké, lehké a elastické tkaniny s CoolMax Air vláknem s vysokou pevností. Ta zajišťuje vynikající kontrolu tělesné teploty během intenzivního pohybu v mírném až chladném počasí.

Craft ale není jen o funkčním prádle. Jsou to třeba i nové kvalitní sportovní bundy vhodné jak na kolo, tak třeba i pro běžecké lyžování nebo aktivní pohyb v přírodě. V pánském provedení je to softshellová bunda Craft Warm Train s membránou VentAir Wind pro maximální komfort za každé situace. Stejná bunda je nabízena i v dámské verzi v elegantním designu.

V neposlední řadě jsou to také čepice Microfeece Ponytail nebo čelenky Microfleece Shaped a praktické nákrčníky nebo velice propracované rukavice s mnoha detaily. Ty nás hodně zaujaly, protože jsou opravdu kvalitní po všech směrech. Nechybí jim pogumované části prstů a dlaní pro perfektní úchop, odrazové bezpečnostní prvky nebo vynikající neoprénový náplet přes zápěstí. Navíc skvěle padnou. Nabízíme 2 varianty, přičemž tenčí rukavice Craft Power WS Glove mají membránu Gore Windsotopper. Teplejší zateplená varianta rukavic Craft Shelter s kompletní svrchní částí s odrazovým povrchem používá membránu Ventair X Wind. Rukavice jsou tak odolně větru i vodě. Těžko doporučit lepší, ideální mít v šatníku oboje pro mírné i chladnější podmínky.

S touto značkou se dokážete obléknout od hlavy až k patě, stačí jen vybrat to správné sportovní oblečení Craft.Zpět