Dopravné zdarma od 1 500,- a vrácení zboží do 1 měsíce24-03-2020

I v těchto nelehkých dnech a omezení nakupovat v kamenné prodejně Velosportu můžete cyklistické zboží a jízdní kola jednoduše pořídit on-line z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu!
Situace opravdu není lehká pro nikoho. Ne všichni si u nás mohou zboží objednat a vyzvednout osobně a tak jsme jako malý bonus pro všechny snížili minimální hodnotu objednávky pro zaslání zboží zdarma na 1 500,- Kč (platí pro PPL) a také prodloužili dobu pro vrácení zboží ze 14 dnů na celý 1 měsíc od data zakoupení. Tyto bonusy platí po dobu výjimečného stavu dle nařízení Vlády ČR.
Zboží objednané do 13h posíláme ještě v den objednání.

Osobní odběr a výdej zboží přes „výdejové okénko“ (bez vstupu do provozovny) je určen především pro zákazníky z okolí a je samozřejmě také zdarma. Zboží můžete vyzvedávat ve standardní otevírací době od pondělí do pátku 9-17h a v sobotu 9-11h.

Stejně je to i při objednávce jízdního kola nad 9 990,- Kč! Doprava včetně osobního předání do 35 km od Pelhřimova je opět zdarma! Smontované, seřízené kolo dovezeme přímo k vám a vysvětlíme veškeré detaily.
Pro uhrazení takové objednávky pak volte platbu předem, v případě osobního odběru u nás, můžete zaplatit na místě pomocí platební karty při vyzvednutí zboží.
Detailní informace o dopravě zboží nadete ZDE.

Pokud potřebujete cokoliv konzultovat nebo se poradit se správným výběrem jsou vám k dispozici naši prodejci na telefonu 565 32 30 26 nebo mobilu 775 322 782 popř. e-mailu valenta@velosport.cz. Rádi vám poradíme s výběrem nebo vysvětlíme detaily týkající se zboží či objednávky.Zpět