Sportovní elektrokola GIANT a LIV v naší nabídce15-05-2020

Kvalitní elektrokola pro sportovní jízdu v terénu od největšího výrobce kol na světě, od Giantu. Všechno začalo v roce 1972 a během čtyřicetileté cesty, kdy se Giant z malé továrny na výrobu kol stal postupně největší cyklistickou firmou na světě. Později přišly nové materiály a pokročilé technologie a Giant tak dnes mění cyklistiku k lepšímu a přináší radost z jízdy na kole všem lidem po celém světě.
Proto u nás nabízíme kvalitní, technologicky vyspělá a praxí prověřená elektrokola značky Giant respektive Liv, což je dámská varianta tohoto výrobce. Všechny aktuální modely na první pohled zaujmou velmi povedeným designem a opravdu skvělým lakováním i ve výjimečných barvách. Rámy těchto elektrokol jsou vyrobeny z velmi lehké slitiny hliníku Aluxx SL. Technologicky se pak u elektrokol Giant (Liv) můžete spolehnout na kvalitní japonské motory vyvíjené společností Yamaha. Už jen tato značka motorů zaručuje jejich vysokou kvalitu a spolehlivost. Technologie motorů SyncDrive Sport poskytuje hladký a okamžitý výkon. I přes kompaktní velikost přináší motor vysoký točivý moment, který se projeví už při rozjezdu, nástup je plynulý a chod předvídatelný a hladký. Lithiové baterie jsou vhodně umístěny do rámů kol. Integrace baterie přispívá nejen celistvému vzhledu, ale také lepším jízdním vlastnostem elektrokol Giant (Liv). Samozřejmě baterii můžete pohodlně během vteřiny vyndat a nabíjet i samostatně z pohodlí domova.
Na elektrokola Giant (Liv) jsou montovány výhradně komponenty Shimano nebo Sram, které se používají i na klasických kvalitních jízdních kolech. U elektrokol jsou vždy důležité brzdy a jejich výkon (větší brzdný účinek pro těžší elektrokolo). Proto jsou zde osazovány kvalitní brzdy s většími kotouči a popř. i výkonnější třmeny se čtyřmi pístky atd.
O odpružení se na nejlepších modelech elektrokol Giant (Liv) dokonale postarají odpružené vidlice nebo tlumiče značek Fox či Rock Shox nebo o něco cenově dostupnější vidlice SR Suntour.
Ovládání všech sportovních elektrokol Giant je velmi jednoduché a intuitivní. Úroveň přípomoci se volí pomocí jednotky RideControl One na řídítkách. Jde o „malý joystick“, který je umístěný poblíž palce levé ruky. Mimo tlačítek pro ovládání na něm najdeme diody zobrazující úroveň nabití baterie. Na těchto elektrokolech nenajdeme display, ale veškeré údaje o jízdě (ujetá vzdálenost, čas, rychlost atd.) můžeme zobrazit pokud elektrokolo spárujeme pomocí aplikace s chytrým telefonem.
Horská elektrokola Giant (pánská) jsou dostupná ve variantách jak 27,5 tak 29 palců. U dámských modelů elektrokol Liv pak jde od 27,5 palcová kola.Zpět