Kód zboží:
120785
Značka:
Kategorie:
Design:
Grey Smoke/Prizm Sapphire ...
-6%4 890 Kč
4 590 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle CrossRange Grey Smoke/Prizm Sapphire Snow

Potřebujete brýle na sport, které budou dobře vypadat i na civilní nošení? Pak potřebujete Oakley CROSSRANGE. Brýle s náhradním - snadno vyměnitelným - párem nožiček pro sportovní nebo volnočasový styl. Barva rámečku kouřová, skla Prizm Sapphire Snow

Detailní popis

Unisex Oakley zaměřeny na aktivní styl života, překlenují mezeru mezi civilními a sportovními brýlemi, jsou tedy vytvořeny pro maximální všestrannost.
Brýle jsou dodávané s náhradním párem straniček, které jednoduše vyměníte.
Skvěle padnou i díky měkkému nosníku, který se Vám přizpůsobí a brýle skvěle drží na obličeji.

Funkce:

Unobtainium® integrované chrániče na stranicích zlepšující pohodlí a přilnavost na obličeji.Three-Point Fit drží čočky v přesném optickém středu a současně eliminuje tlakové body.

Rozměry:

Šířka očnice: 57mm
Šířka nosníku: 17mm
Délka stranice: 137mm

 

Prizm ™

Prizm ™ je revoluce ve vidění. Po desetiletí trvající vědecký výzkum dosáhl toho, že Čočky Prizm ™ poskytují bezprecedentní kontrolu propustnosti světla v důsledku přesného naladění barev. Maximalizují kontrast a zlepšují viditelnost.  

HIGH DEFINITION OPTICS®

High Definition Optics® (HDO®) je sbírka patentovaných technologií, díky které brýle Oakley splňují a předčí testovací normy American National Standards Institute pro optickou čirost, vizuální věrnost a odolnost proti nárazům.

 

Fotogalerie

Video