Kód zboží:
108766
Značka:
Kategorie:
Design:
Prizm Daily
-41%5 198 Kč
3 090 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Frogskins Green Fade Edition Polarized Prizm Daily

Jsou to vůbec první brýle od značky OAKLEY, které měly dvě izolované čočky. Stylové brýle Frogskins® jsou už legendou. Pro svůj retro vzhled je vyhledávají především ti, kterým záleží na jejich vizáži a stylu. Svými ostrými barvami brýle Frogskins® upomínají na maskota značky OAKLEY z předchozích let, žabičku jménem Jupiter. Limitovaná edice Green Fade Edition vytvořená pouze pro olympiádu v RIU. A jak tvrdí Oakley, je to skoro už nefér výhoda nosit tento skvost. Barva rámečku zeleno bílá, skla PRIZM Daily

Detailní popis

Civilní brýle v retro designu 
Polarizační sklaTechnologie:

Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

PRIZM Daily - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
Prizm Daily jsou vyrobeny pro každodenní pohyb ve městě za jakýchkoliv podmínek

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Polarized - polarizační technologie zlepšuje vidění a vyrovnáná odlesky lesklých materiálů. Ideální na řízení auta, pro sledování vodní hladiny atd...

Barva rámečku: GREEN Fade Edition OH RIO
Skla: Prizm Daily

Modelový rok:
2016


Fotogalerie

Video