Kód zboží:
132026
Značka:
Kategorie:
Design:
Satin Chrome/Black Iridium
-9%4 290 Kč
3 890 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Sluneční Brýle Holbrook METAL Satin Chrome/Black Iridium

Holbrook jsou nadčasové sluneční brýle inspirované stylem 40., 50. a 60. let. Nedeformovaný periferní úhel pohledu díky specifickému zakřivení čočky. Nově je model Holbrook představen v kovové elegantní verzi METAL. Barva rámečku kovová šedá , skla black Iridium

Detailní popis

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • Odolný a lehký rámeček z nerezové oceli
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Fotogalerie