Kód zboží:
140614
Značka:
Kategorie:
Design:
Matte Brown Tortoise/Prizm...
-11%3 890 Kč
3 450 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Sluneční Brýle Holbrook XL Matte Brown Tortoise/Prizm Black Iridium

Holbrook jsou nadčasové sluneční brýle inspirované stylem 40., 50. a 60. let. Modely XL je nyní ve větší verzi pro ještě drsnější image. Nedeformovaný periferní úhel pohledu díky specifickému zakřivení čočky. Barva rámečku - matný hnědý kostěný design, skla Prizm Black Iridium

Detailní popis

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Fotogalerie