Kód zboží:
11636
Značka:
Kategorie:
Design:
Matte Black Ink/Violet Iri...
-25%3 548 Kč
2 650 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Sluneční Brýle Breadbox Matte Black Ink/Violet Iridium

Breadbox jsou stylové brýle, jejichž design je převzatý ze surfařské a skate kultury. S těmito brýlemi se odlišíte od davu a o to tu jde! Použitá skla jsou vhodná pro střední až jasné světlo, zvyšují kontrast barev a obsahují vrstvu iridia pro snížení odlesků.

Detailní popis

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Iridiové čočky - na sklech je nanesena velice tenká vrstva iridia v různých barvách, což má za následek další zlepšení optických vlastností skla, zejména snížení účinku prudkého světla. Iridiová vrstva je velmi citlivá, je proto nutné opatrné zacházení.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).
  • Violet Iridium lens - propustnost světla 14 %, index ochrany 1.
Modelový rok:
2015


Fotogalerie