Kód zboží:
108778
Značka:
Kategorie:
Design:
Prizm Field
-35%4 923 Kč
3 190 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle EVZero Range Green Fade Edition Prizm Field

Nejlehčí rámeček, co kdy Oakley vymyslel. Do něj je zasazena čočka, která je vyrobena z jednoho kusu a díky tomu nabízí ultra široký pohled. Limitovaná edice Green Fade Edition vytvořená pouze pro olympiádu v RIU. A jak tvrdí Oakley, je to skoro už nefér výhoda nosit tento skvost. Větší tvar skel Range. Barva rámečku zeleno bílá, skla PRIZM Field

Detailní popis

Vytvořeno pro rychlost a konstruováno pro multi-sportovní aktivity jako je kolo, trénink, běh, triatlon a další.
EVZero jsou nejlehčí brýle z řady Oakley.
Bezrámečkové sklo pro nezkreslený výhled.
Tvar skel Range - větší krytí obličeje

Technologie:
Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji

Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

PRIZM Field - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
Prizm Field jsou vyrobeny zejména pro pohyb v terénu, na trávě a hlíně.
Tomu je přizpůsoben i tvar čoček a jejich velikosti

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Barva rámečku: GREEN Fade Edition OH RIO
Skla: Prizm Field

Fotogalerie

Video