Kód zboží:
128082
Značka:
Kategorie:
Design:
Matt Navy/Retina Burn / Pr...
-2%5 512 Kč
5 390 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Flight Jacket Matt Navy/Retina Burn / Prizm Road

Volba profesionálních sportovců na celém světě. Ideální na silniční i horské kolo, speciální technologie skel PRIZM, originálně řešený systém ventilace Advancer™. Barva rámečku tmavá modrá s neonovou, skla Prizm Road

Detailní popis

Flight Jacekt jsou unikátný brýle s vrchní částí "bez rámčeku" 
Mají velká skla (největší co Oakley vyrobil) a díky absenci vrchního rámu mají dokonalou optiku a široký výhled bez zkreslení.
Součástí dodávky je pevné pouzdro, sáček na čištění. 
Brýle obsahují dvě délky stranic, aby brýle dobře padly do každého typu helmy. 

PRIZM Road - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
Prizm Road jsou vyrobeny zejména pro jízdu na silničním kole
Propustnost světla: 20%
Světelné podmínky: Středně ostré světlo
Kontrast: Vzrůstající
Základ barvy čočky: červená


Advancer™- Páčka uprostřed brýlý umožňuje za jízdy měnit vzdálenost čoček od obličeje. Přitom ale stále dokonale sedí na obličeji. 
Páčkou se odsunou čočky o 7mm a umožňují lepší ventilaci a zpomalují mlžení skel při výjezdu. Pouhým zatlačením čočky zpět se vrátí do původní pozice.

High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku: Matt Navy/Retina Burn - tmavá modrá s neonovou
Barva skel: PRIZM Road

Fotogalerie

Video