Kód zboží:
106510
Značka:
Kategorie:
Design:
Polished Black/Black Iridium
-9%5 473 Kč
4 990 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Jawbreaker Polished Black/Black Iridium

Volba profesionálních sportovců na celém světě. Zrcadlová skla , snadná výměna skel. Barva rámečku lesklá černá, barva skel Black Iridium - černá zrcadlová

Detailní popis

Jawbreaker jsou unikátný brýle s patentovanou výměnou čoček Switchlock.
Brýle Jawbreaker jsou vyjímečné i jednoduchostí nastavení délky nožiček pár kliky na stranicích.

Switchlock™- patentovaná rychlá výměna čoček pomocí pár kliků na rámečku brýlý

High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku: Black - leská černá
Skla Black Iridium - zrcadlová tmavá skla

Modelový rok:
2015


Fotogalerie

Video