Kód zboží:
134930
Značka:
Kategorie:
Design:
Matte Black/Prizm Road
-18%6 990 Kč
5 750 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Jawbreaker Tour de France Matte Black/Prizm Road

Volba profesionálních sportovců na celém světě. Ideální na silniční kolo a všechna ostatní typy sportů, zrcadlová skla Prizm Road, snadná výměna skel. Limitovaný design Tour de France 2019, Barva rámečku matná černá s potiskem, barva skel Prizm Road

Detailní popis

Jawbreaker jsou unikátný brýle s patentovanou výměnou čoček Switchlock.
Brýle Jawbreaker jsou vyjímečné i jednoduchostí nastavení délky nožiček pár kliky na stranicích.


PRIZM Road - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
Prizm Road jsou vyrobeny zejména pro jízdu na silničním kole

Switchlock™- patentovaná rychlá výměna čoček pomocí pár kliků na rámečku brýlý

High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku:
Tour de France Matte Black
Barva skel: Prizm RoadPropustnost světla: 20%
Světelné podmínky: Středně ostré světlo
Kontrast: Vzrůstající
Základ barvy čočky: růžová

Fotogalerie

Video