Kód zboží:
134845
Značka:
Kategorie:
Design:
Polished White/Prizm Road ...
-10%5 890 Kč
5 290 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Radar EV Advancer Polished White/Prizm Road Black

Evoluce brýlí Radar EV má označení Radar EV Advancer. Elegantnější křivky, odvětrávání skel a modernější vzhled. Nově systém odvětrávání Advancer - pomocí páčky posunete brýle dál od obličeje. Barva rámečku lesklá bílá s růžovou, barva skel Prizm Road Black

Detailní popis

Oakley Radar jsou nejpoužívanější sportovní brýle planety.
Model Radar EV Advancer rozšiřuje řadu brýlý Radar.
Radar EV Advancer mají větší zorníky, odvětrávání skel a ještě lépe padnou na obličej

High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

NO FOG ADVANCER TECHNOLOGY: Advancer technologie umožňuje pomocí páčky posunout brýle dál od obličeje a tím zvětšovat průtok vzduchu. Jedinečná ochrana proti mlžení skel.

PRIZM Road - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
Prizm Road jsou vyrobeny zejména pro jízdu na silničním kole a nebo za slunečného počasí
Propustnost světla: 11%
Světelné podmínky: Dobré světelné podmínky
Kontrast: Vzrůstající
Základ barvy čočky: růžová

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku: Polished White - lesklá bílá s růžovou
Barva skel: Prizm Road Black - Ideálně vykreslují terén zejména na silničním kole
Propustnost skel 11%
 

Fotogalerie