Kód zboží:
141046
Značka:
Kategorie:
Design:
matte Carbon/Prizm Trail T...
-15%5 890 Kč
4 990 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Radar EV Advancer matte Carbon/Prizm Trail Torch

Evoluce brýlí Radar EV má označení Radar EV Advancer. Elegantnější křivky, odvětrávání skel a modernější vzhled. Nově systém odvětrávání Advancer - pomocí páčky posunete brýle dál od obličeje. Barva rámečku matný karbon šedá, barva skel Prizm Trail Torch

Detailní popis

Oakley Radar jsou nejpoužívanější sportovní brýle planety.
Model Radar EV Advancer rozšiřuje řadu brýlý Radar.
Radar EV Advancer mají větší zorníky, odvětrávání skel a ještě lépe padnou na obličej

High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

NO FOG ADVANCER TECHNOLOGY: Advancer technologie umožňuje pomocí páčky posunout brýle dál od obličeje a tím zvětšovat průtok vzduchu. Jedinečná ochrana proti mlžení skel.

PRIZM Trail Torch - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
Prizm Trail jsou vyrobeny zejména pro jízdu na horském kole
Tomu je přizpůsoben i tvar čoček 
Propustnost světla: 35%
Světelné podmínky: Horší světelné podmínky
Kontrast: Vzrůstající
Základ barvy čočky: růžová

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku: matte Carbon - matná šedá
Barva skel: Prizm Trail Torch - Ideálně vykreslují terén - jsou tedy ideální na horské kolo
Propustnost skel 35%

Fotogalerie