Kód zboží:
108666
Značka:
Kategorie:
Design:
Uranium/Prizm Road
-3%4 922 Kč
4 790 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Radar EV Path Uranium/Prizm Road

Evoluce býlý Radar má označení Radar EV. Elegantnější křivky, odvětrávání skel a modernější vzhled. Barva rámečku uranium průhledná zelená, barva skel Prizm Road, tvar skel Path

Detailní popis

Oakley Radar jsou nejpoužívanější sportovní brýle planety.
Model Radar EV rozšiřuje řadu brýlý Radar. Mají větší zorníky, odvětrávání skel a ještě lépe padnou na obličej 

High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

PRIZM Road - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
Prizm Road jsou vyrobeny zejména pro jízdu na silničním kole
Tomu je přizpůsoben i tvar čoček a jejich velikosti


O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku: Uranium - čirá zelená
Barva skel: Prizm Road - Ideálně vykreslují kontruy na vozovce - jsou tedy ideální na silniční kolo
Tvar skel: Path

Modelový rok:
2016


Fotogalerie