Kód zboží:
121777
Značka:
Kategorie:
Design:
Polished Black/Prizm Golf
-13%4 922 Kč
4 290 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Radar EV Path Polished Black/Prizm Golf

Evoluce býlý Radar má označení Radar EV. Elegantnější křivky, odvětrávání skel a modernější vzhled. Barva rámečeku matná černá, barva skel Prizm Golf, tvar skel Path

Detailní popis

Oakley Radar jsou nejpoužívanější sportovní brýle planety.
Model Radar EV rozšiřuje řadu brýlý Radar. Mají větší zorníky, odvětrávání skel a ještě lépe padnou na obličej

High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

PRIZM Golf - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
Prizm Golf jsou vyrobeny zejména pro jízdu na horském kole a pro travnaté povrchy
Tomu je přizpůsoben i tvar čoček a jejich velikosti

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku: Polished Black - lesklá černá
Barva skel: Prizm Golf - Ideálně vykreslují terén - jsou tedy ideální na horské kolo, golf a další sporty
Tvar skel: Path

Fotogalerie