Kód zboží:
143737
Značka:
Kategorie:
Design:
Polished White/Fire Iridium
-36%5 490 Kč
3 490 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Radar Path 30 Years Collection Polished White/Fire Iridium

Oslavujeme 30.let výročí Oakley. Kolekce Heritage kopíruje vývoj revoluce tím, že na omezenou dobu přináší zpět raritní prvky. Je to šance vlastnit kus historie s klasickým vzhledem. Barva rámečku lesklá bílá, barva skel červená, tvar skel Path.

Detailní popis

Oakley Radar jsou nejpoužívanější sportovní brýle planety.


High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.


Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku: Polished White - lesklá bílá, černé gumičky
Barva skel: Fire iridium - Ideálně vykreslují kontruy na vozovce - jsou tedy ideální na silniční kolo a pro pohyb ve slunečném počasí

Tvar skel: Path

Fotogalerie