Kód zboží:
134133
Značka:
Kategorie:
Design:
Black Ink/Prizm Jade Iridium
-13%4 590 Kč
3 990 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Oakley Brýle Sutro Black Ink/Prizm Jade Iridium

Sluneční brýle Oakley Sutro - vzhled tradičních sportovních brýlí, inspirován každodenním životem městských cyklistů. Vysoký ochranný štít chrání oči a zlepšuje vidění s technologií čoček Prizm. Inspiruje sportovce k tomu, aby se s důvěrou a hladce pohybovali přes den. Barva rámečku černá, barva skel Prizm Jade Iridium

Detailní popis


PRIZM JADE Iridium - tyto čočky jsou vyrobeny speciálně pro každou sportovní disciplínu, aby Vám neutekl ani ten nejmenší detail.
Prizm Sapphire jsou vyrobeny zejména pro jízdu na silničním kole a nebo za dobrých světelných podmínek
Propustnost světla: 14%
Světelné podmínky: Ostré světlo
Kontrast: Vzrůstající
Základ barvy čočky: šedá


High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium® speciální gumičky na nánosníku a na nožičkách zvyšují přilnavost při vlhkosti a pocení, takže ještě lépe sedí na obličeji
Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Barva rámečku: Black Ink - lesklá černá
Barva skel: PRIZM JADE Iridium - modře zbarvené

Fotogalerie

Video