Kód zboží:
10911
Značka:
Design:
Black
-7%14 490 Kč
13 490 Kč
Dostupnost: na dotaz

Garmin Edge 1000 PRO Black

Nejvyspělejší Cyklo navigace / sporttester na trhu. Barevný dotykový 3" displej, Komunikuje s mobilnimi telefony a externími senzory pomocí Bluetooth Smart, Wi-Fi a ANT+. Barva černá s bílým proužkem okolo

Detailní popis

Cyklopočítač Garmin Edge 1000 s velkým, 3"displejem

Edge 1000 je schopen při jízdě na kole vést cyklistu terénem i po silnici, vyhodnotit široké spektrum veličin nebo motivovat sportovce k lepším výkonům. A nejen to, Edge 1000 nabízí mnoho dalších funkcí, mezi které patří například upozornění na příchozí a ztracené hovory v případě propojení s chytrým mobilním telefonem, zobrazení SMS zpráv a emailů nebo možnost soupeření se svým vlastním nebo cizím výkonem na známé trati nebo i její části. U zvolených částí trati (například vrchařských prémií) je Edge 1000 schopen sledovat a uchovat pořadí nejlepších časů a cyklistů, kteří nejlepšího výsledku dosáhli. S uchováním, vyhodnocením a sdílením záznamů z cyklopočítače pomáhá tréninkový deník Garmin Connect s možností okamžitého přenosu dat po ukončení tréninku či možností živého sledování cyklisty na trati.
Velký, barevný, dotykový displej o úhlopříčce 3” poskytuje dostatek prostoru jak pro variabilní zobrazení datových polí, tak i pro přehledné vykreslení podrobných map a navigačních informací. Edge 1000, jako první GPS cyklopočítač, je vybaven displejem se světelným senzorem poskytujícím automatickou změnu jasu nebo možností změny orientace displeje a zobrazení informací na výšku nebo na šířku.
Edge 1000 je vybaven bezdrátovými technologiemi Bluetooth Smart, Wi-Fi a ANT+. Umožňuje připojení externích čidel, mezi které patří například inovované snímače kadence a otáčení kola, ANT+ pedály Vector se samostatným měřením výkonu pro levou a pravou nohu nebo elektronickým měničem Shimano Di2, po jehož propojení je na displeji možné sledovat informace o právě zvoleném převodu. Edge 1000 může být jako první cyklopočítač Garmin doplněn také o dálkové bezdrátové ovládání s možností ovládání přístroje bez nutnosti opuštění cyklistického posedu.

Obsah dodávky:
• přístroj Edge 1000
• předehraná cyklo mapa Evropy
• mapy Cyklo Czech a Topo Czech
• 2x standardní držák na kolo ( 010-11430-00 )
• poutko
• micro USB kabel
• návod k použití
předsazený držák na kolo

Fotogalerie

Video