Kód zboží:
121903
Značka:
4 690 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Teasi Navigace One 3 Extend

Cyklo navigace s velkou výdrží baterie a s doživotní aktualizací map světa zdarma, v ceně držák na řídítka, dotykový barvený displej. Nově s magnetickým 3D kompase, barva černá.

Detailní popis

Navigace Teasi One 3X (EXTEND) se od své předchůdkyně liší v jednom hlavním parametru. Do nového modelu byl přídán 3D magnetický kompas.

Navigace na kole
Kdy a kde správně zabočit? O to už se starat nemusíte. Teasi vás včas informuje zvukovým signálem a grafickým znázorněním změny směru včetně vzdálenosti od ní. Další výhodou je, že vás zároveň informuje o nebezpečných (prudkých) zatáčkách na trase. Takže vás už nepřekvapí žádná zatáčka do pravého úhlu při sjezdu.

Pěší navigace:
Máte rádi pěší výlety nebo provozujete geocaching? Teasi vám pomůže vždy dorazit do cíle v pořádku a bez bloudění. Pokud budete mít cestou hlad nebo žízeň, vyhledejte nejbližší restauraci a nechte se do ní dovést.

 

Navigace na sjezdovkách:
Kde je nejbližší lanovka? Jak obtížná je tato sjezdovka? Teasi vám odpoví. Nastavte si minimální a maximální obtížnost svahu a navigace vám dá na výběr jen mezi těmi, které jsou právě pro vás. Také vás v případě potřeby nasměruje na nebližší lanovku nebo vlek. Jako bonus si po celém dni na lyžích můžete prohlédnout statistiky, kolikrát jste svah sjeli, maximální rychlost, ujeté kilometry, maximální klesání a mnoho dalšího.

 

Navigace na běžkách:
Máte rádi běžky, ale neznáte okolí? Nevadí, Teasi vás bude navigovat do cíle pouze po běžkařských trasách.

Navigace na vodě:
Jste na dovolené na moři, nebo jen nechcete zabloudit na Máchově jezeře? Zadejte do navigace cíl Vaší plavby a zbytek nechte na ní. Kompas Vám bude ukazovat směr, kam máte plout a pokud se na trase objeví nebezpečí nebo varovná bóje, včas vás informuje tak, abyste bezpečně dopluli do cíle.

Cestování s navigací Teasi vás bude bavit!

Specifikace:

SiRF Atlas V processor 664 MHz, 64 kanálu GPS
3,5“ (8,8 cm) dotykový displej, rozlišení 480×800 pixelu
3D magnetický kompas
Robustní, vodě odolné tělo (splňuje normu IPX5)
Pamět: 128 MB DDR2 RAM / 4 GB Flash
Slot pro microSD kartu (max 32GB)
Microsoft Windows CE .Net 6.0 Core
Vestavěná Li-polymerová baterie o kapacitě 2 650mAh zaručuje provoz až 12 hodin
Bluetooth® 4.0 BLE pro připojení senzoru
USB konektor pro stahování a nahrávání dat do PC + aktualizace map a firmware
Rozlišení map 1:25 000
Rozměr: 11,14 x 6,38 x 2,10 cm
Hmotnost: 139g (bez držáku)

Obsah balení:

GPS navigace
Držák na řidítka 4FIX Light
USB datový/nabíjecí kabel
Stručný český návod

 

Manuál a software Teasi Tool ke stažení na www.teasi.cz

* Teasi používá Open Street Mapy (OSM). Detaily OSM se může lišit polde regionu, země, města, lokakity atd. OSM je konstantně vyvýjeno a vylepšováno. S TEASI online aktualizací budete mít k dispozici vždy tu nejnovější verzi mapy. Doživotně a ZDRAMA.

Fotogalerie

Video