Kód zboží:
127263
Značka:
Kategorie:
Design:
Matte White/Silver
Varianty:
M
-9%6 999 Kč
6 399 Kč
Dostupnost: skladem
Přidat do porovnávače
VYBERTE VARIANTU (dostupnost):
Zvolte variantu

Giro Helma Vanquish MIPS Matte White/Silver

Vanquish MIPS je absolutním vrcholem vývoje závodních aerodynamických přileb. Je určena těm, co touží po jediné věci – rychlosti! Ať už jsou to tahouni balíku v rovinatých etapách, spurteři, klasikáři, časovkáři nebo triatlonisté. Technologie TransformAir (snížený – odskočený profil v zadní části) snižuje tření vzduch a imituje tak vlastnosti plnohodnotných časovkářských přileb. Technologie MIPS poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Barva matná bílá/stříbrná.

Detailní popis

Technologie TransformAir (snížený – odskočený profil v zadní části) snižuje tření vzduch a imituje tak vlastnosti plnohodnotných časovkářských přileb.
Skořepina je složena ze dvou vrstev. Ta blíže hlavě (vnitřní EPS) je měkčí – má nižší hustotu pro absorbci menších nárazů. Vnější část je naopak tvrdší, připravená na větší nárazy.
Upínací systém Roc Loc Air je plně integrovaný se systémem MIPS – snižuje se tak celková váha a zvyšuje komfort usazení a odvětrání.
Přilba je vybavena aerodynamickým zorníkem ZEISS s technologií Vivid zvyšující kontrasty. Můžete ale používat i standardní brýle, přední větrací otvory jsou dokonce vybaveny protiskluzným polstrováním právě pro brýle. Přilba je ve výbavě profesionálních týmů BMC a Katusha Alpecin.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPS prilby.cz 

UPÍNACÍ SYSTÉM Roc Loc® Air MIPS
KONSTRUKCE In-mold – Progressive Layering
VENTILACE TransForm Air, integrace MIPS, antibakteriální výstelky, ultralehké pásky Slimline, zorník ZEISS
VELIKOSTI Super Fit™ M (55–59 cm), L (59–63 cm)

Fotogalerie

Video