Kód zboží:
138548
Značka:
Design:
Black
14 990 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Scicon SCICON AeroComfort Road 3.0 TSA + Race Rain Bag Black

Přepravní obal AeroComfort Road 3.0 + Race Rain Bag (v hodnotě 2490 Kč) zdarma! AeroComfort Road 3.0 je jasnou volbou profesionálních jezdců předních cyklistických stájí. Právě tito lidé stojí za vývojem a testováním tohoto přepravního obalu. Hlavním cílem bylo vyvinout obal, který umožní rychlé a snadné zabalení vašeho kola, bude vysoce odolný a zároveň lehký. Bonus v podobě vaku Race Rain Bag - Do této tašky lze přehledně uspořádat vše, co potřebujete - tretry, návleky, rukavice, dres, kalhoty a spoustu dalších potřebných věcí. Barva černá.

Detailní popis

PRVOTŘÍDNÍ OCHRANA BEZ KOMPROMISŮ

HYBRIDNÍ OCHRANNÝ SYSTÉM
Ochranný systém kombinuje měkkou polstrovanou vnější část s inovovaným integrovaným rámem, do kterého je nově možné upevnit kolo nejen pomocí klasického rychloupínacího systému, ale i pomocí pevné osy (kotoučové brzdy). Pro větší bezpečnost a stabilitu je uvnitř obalu použit inteligentní systém stahovacích popruhů, který drží rám kola pevně na svém místě. Pokročilý stupeň ochrany doplňují vnější tuhé štíty, které jsou umístěny na nejkritičtějších místech, obaly křehkých částí rámu kola a odnímatelná krytka přehazovačky. Vzpřímená poloha kola, podélný zip a samostatné vnitřní kapsy na zapletená kola umožňují pracovníkům bezpečnostní a celní správy prohlédnout kolo, aniž by jej museli vyjmout z obalu. Zámek TSA (Transportation Security Administration) zajišťuje větší bezpečí a přístup pouze oprávněným pracovníkům letiště.


RYCHLÉ BALENÍ BEZ NUTNOSTI DEMONTÁŽE ŘÍDÍTEK
Už žádný stres z rozkládání a následného skládání vašeho kola. Díky chytrému designu obalu AeroComfort Road 3.0 zůstane vaše kolo téměř nerozložené. Nemusíte sundávat řídítka a dokonce ani pedály. Vše, co je třeba sundat, je přední a zadní kolo. Díky tomu zabalení kola zabere jen pár minut!

LEPŠÍ MOBILITA
AeroComfort Road 3.0 nově používá ložisková kolečka světoznámé firmy TENTE.

SPECIFIKACE:
HMOTNOST: 8 kg
MATERIÁL: SCICON D-TEX860™
ROZMĚRY: 109 x 103 x 50 cm

SCICON RACE RAIN BAG

Praktická taška pro vaše bezstarostné cestování za cyklistikou. Zažijte i vy pocit profesionálního jezdce!
Do této tašky lze přehledně uspořádat vše, co potřebujete - tretry, návleky, rukavice, dres, kalhoty
a spoustu dalších potřebných věcí. Je pouze na vás, co nechcete zapomenout.

6 samostatných komor(jedna z nich prodyšná)

Materiál: SCICON D-TEX840, SCICON ARMTEX D500, SCICON SIGNITEX
Rozměry: 37x24x21 cm
Váha: 450 g

Fotogalerie

Video