Duše/Bezdušové komponenty

Cena:

Duše/Bezdušové komponenty

Zde najdete duše a různé bezdušové komponenty (pásky na ráfek, latexové tmely, ventilky i příslušenství). Zároveň nabízíme pláště pro silniční i pláště pro horská kola.

Při výběru nové duše si musíme pohlídat správné rozměry. Průměr se musí shodovat s průměrem ráfku Vašeho jízdního kola. Co se šířky týče, u ní je rozhodující, aby odpovídala plášti. Dalším faktorem je ventilek. Při výběru jeho délky je nezbytné, aby převyšoval ráfek, jinak by nebylo možné kolo napumpovat. U hmotnosti duše platí jednoduché pravidlo – čím je terén lehčí, tím lehčí duši můžeme zvolit. Do náročného terénu (pro horská kola) potřebujeme, aby byla duše dostatečně pevná.

V naší nabídce najdete také kvalitní jízdní kola. Nabízíme různé druhy kol jako silniční pro rychlou jízdu po asfaltu, kola horská, která mají díky širokým pneumatikám dobrou průchodnost terénem, nebo krosová kola, s kterými se skvěle jezdí v jakémkoliv terénu. Nabízíme ale i kola městská, která se hodí do rušných uliček, nebo elektrokola usnaďnující Vám každou vaši cestu. Krom toho u nás najdete i speciální druhy kol, jako jsou BMX, nebo Fatbiky. Hledáte kvalitní dětská kola?