Kód zboží:
108620
Značka:
Kategorie:
-9%269 Kč
245 Kč
Dostupnost: skladem více než 5 kusů

Zeroflats Latex tmel 180 ml

Zero flats je latexové mléko nanoceplového složení, která se instaluje dovnitř penumatiky, a při defektu se sráží a vytváří pružný a trvalý konektor. Je možné použít i na běžné pneumatiky. Balení 180ml ideální na cesty

Detailní popis

Tímto můžeme snížit váhu kola až o 200g. 
Zero flats doporučuje použít pneumatiky výrobců Schwalbe, Continental, Kenda. Je důležité použít pneumatiky, které mají kvalitní patku pláště. 
Zero Flats je možné foukat CO2 bombičkami. 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
Při instalaci se vyvarujte zasažení očí a oblečení. Zero flats obsahuje amoniak (< 0,2%), který může způsobit podráždění očí. Použijte ochranné brýle. Pokud se Zero flats dostane do očí, omyjte je čistou vodou. Zero flats je rozpustný ve vodě, při zsažení oděvu nenechávejte uschnout, a co nejdříve vyperte. 
Použití: 60ml na jedno kolo

INSTALACE
Na utěsnění 1 kola potřebujete 60ml Zero flats mléka. Pokud použijete Tubeless, TNT nebo Tubeless Ready pneumatiky, stačí Vám pumpa dílenská nebo CO2. Pneumatiku nasaďte na ráfek a nafoukněte ji tak, aby patky pláště zapadly do ráfku. Potom vyšroubujte ventilek a nalejte 60ml Zero flats a nafoukněte na požadovaný tlak. Při instalaci běžných plášťů je postup stejný, ale k nafouknutí budete potřebovat kompresor.

Fotogalerie