Kód zboží:
134967
Značka:
Kategorie:
Design:
Gold
1 599 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Dynaplug Micro Pro KIT Gold

Pouze 46 gramů vážící Aluminiová kapsle pojme do svého důmyslného nitra spoustu příslušenství a náhradní knoty. Jedná se o skvělého pomocníka v boji s defekty, u kterých tmely nezabrání poklesu tlaku. Barva zlatá

Detailní popis

Tam, kde tmely nestačí !

DYNAPLUG Micro Pro

Dynaplug Micro Pro je důmyslný pomocník, který nabízí řešení defektů u bezdušových plášťů či galusek. Pomůže tam, kde tmely při defektu nezabrání poklesu tlaku. Poslouží jako pojistka, máte-li pocit, že tmel by mohl pod větším tlakem začít vytékat ven.                    

Dynaplug Micro Pro je ihned připraven jediným knotem utěsnit díru až do 2 mm a vy si tak můžete během pár chvil znovu naplno užívat bezstarostné jízdy. Je-li potřeba utěsnit větší díry, pohodlně nasaďte do tuby další knot a vložte jej těsně vedle již zavedeného knotu, pokračujte tak dlouho, dokud se díra neutěsní.

Vše je ukryto v důmyslné vodotěsné kapsli, vážící s veškerým přislušenstvím pouhých 46 gramů.

A co všechno je tedy součástí sady Micro Pro?

Aluminiová kapsle, která pojme do svého důmyslného nitra dvě tuby včetně opravných knotů s mosazným hrotem. Extra Tři kusy náhradních knotů s mosazným hrotem. Mikro skalpel, s nímž se zbavíte přebytečného knotu. Zátka, která zabrání poklesu tlaku, když z pneumatiky vytahujete trn, či jiný nežádoucí předmět. Čistící kartáček na tuby.


Specifikace produktu:

Materiál z něhož je vyrobena Kapsle (pouzdro): 6061 Aluminium

Rozměry kapsle: 5cm x 2,2cm

Váha kapsle včetně příslušenství: 46 gramů

Materiál z něhož jsou vyrobeny tuby na knoty: tvrzená 305 nerezová ocel

Materiál z něhož je vyroben knot: viscoelastická impregnovaná pryž

Materiál z něhož je vyroben hrot knotu: mosaz

Fotogalerie

Video