Kód zboží:
139509
Značka:
Kategorie:
-7%45 900 Kč
42 900 Kč
Dostupnost: na dotaz

Sram Force AXS eTap HRD Group 2x12 Flatmount 6B

Revoluční, elektronická, bezdrátová, super lehká. Taková je silniční sada Sram Force eTap AXS s elektronickým řazením. Dodávaná v luxusní sadě. Řazení Sram 2x12. Sada obsahuje kompletní řadící systém a hydraulické brzdy s uchycením Flatmount.

Detailní popis

Elektronická bezdrátová sada Force eTap AXS 2X D1 HRD FlatMount (páky s hydaulickými brzdami, 2-dílné třmeny, přehazovačka s baterii, přesmykač s baterii, kotouče CLX 160mm 6 šroubů Ti, Nabíječka a návod)

Silniční kola jsou rychlejší a schopnější než kdykoliv v minulosti a cyklisti stále posouvají hranice možného s berany. Technologie X-Range™ nabízí větší rozsah převodů, efektivnější a hladší skoky mezi jednotlivými převody a také chytřejší nastavení řazení – umožněné pomocí AXS™.
Na asfaltu nebo na štěrku, 1x nebo 2x převodníky, eTap AXS™ umožňuje tichou, jistou a hladkou jízdu.
Díky technologii Orbit™, která kontroluje pohyb řetězu a unikátnímu tvaru řetězu Flattop™ budete moct jezdit s mnohem větší jistotou a efektivněji – bez ohledu na terén.
Nastavujte. Přizpůsobujte. Monitorujte. AXS™ — nový systém integrace cyklistických komponentů SRAM – posouvá bezdrátové řazení eTap ® na novou úroveň. Aplikace SRAM AXS™ umožňuje jezdci vidět stav baterie, změnit chování komponentu, přizpůsobit ovládání, dostávat upozornění na servis a aktualizovat firmware.
 

Fotogalerie

Video