Kód zboží:
134058
Značka:
Kategorie:
-15%53 990 Kč
45 990 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus

Sram MTB sada XX1 AXS Eagle Dub Boost 175

Revoluční, elektronická, bezdrátová, super lehká. Sada na horské kolo Sram XX1 AXS s elektronicky ovládaným řazením, s karbonovými klikami, nabíječkou, kazetou, řetězem. Nastavování chodu řazení a dalších věcí pomocí AXS software. Cena za kompletní sadu.

Detailní popis

Sady Eagle AXS™ přináší nově benefity elektronického bezdrátového řazení do horské cyklistiky. Eagle AXS™ nabízí i těm nejnáročnějším uživatelům jedinečnou možnost přizpůsobení a kontrolu pohonu kola jako nikdy před tím a prohlubuje vztah mezi jezdcem a jeho strojem.

Páteří obou sad XX1 Eagle AXS™ jsou prověřené jednopřevodníkové technologie Eagle™ doplněné o bezdrátově propojenou elektronickou přehazovačku a řazení.
Při řazení pohonu Eagle AXS™ opravdu pocítíte změnu. Ať už řadíte v záběru, v nejtěžším terénu, do kopce nebo z kopce nemusíte změnit úchop řidítek.
Eagle AXS™ mění úroveň kontroly vašeho kola, když jste pod tlakem a máte rudo před očima.
 

SRAM XX1 Eagle AXS™:
Sada stvořená pro nejtěžší XC závody planety. Jednotlivé komponenty jsou z nejlehčích materiálů, kazeta s rozsahem 500 %, X-SYNC™ 2 převodník s dlouhou životností. Špičkový výkon kombinovaný s bezdrátovými elektronickými komponenty Eagle AXS™. Sada připravená na novou generaci „super kol“.
XC orientovaná sada
Karbonové vodítko přehazovačky
Titanové šrouby
Duhová povrchová úprava

 

Řazení SRAM Eagle AXS™:
Bez nutnosti použití lanka, bowdenu nebo drátu se inženýrům SRAMu otevřely nové možnosti, jak navrhnout design ovládání Eagle AXS™. Díky tomu vzniklo ovládání, které poskytuje zcela nový zážitek z řazení. Ergonomická tlačítka je možné pomocí AXS™ aplikace nastavit tak, aby dělala přesně co chcete. Každému z tlačítek lze přidělit jednu ze tří funkcí: Řadit na těžší, řadit na lehčí nebo ovládat teleskopickou sedlovku. Jestliže se kolo nepohybuje dojde k přechodu do režimu spánku, k probuzení pak stačí pouze zmáčknout jedno z tlačítek.
 

Přehazovačka SRAM Eagle AXS™:
Není to jen mechanická přehazovačka s baterií a motorem. Eagle AXS™ přehazovačka je také mozkem celého AXS™ systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a navíc i prodloužená životnost celého pohonu.
Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ o 10 mm kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu pro více kontaktu řetězu s kazetou a celá přehazovačka je blíže u rámu.
Nová technologie Overload Clutch ochraňuje přehazovačky Eagle AXS™ proti poškození při nárazu. Jestliže dojde k nárazu, odpojí se motor a přehazovačka má možnost volného pohybu. Ihned poté se však vrátí do své původní pozice, takže to jezdec ani nepozná. Primárním účelem brzdy Overload Clutch je ochrana motoru přehazovačky, ale díky ní dochází i k ochraně přehazovačky samotné a dokonce i patky rámu.
O 10 mm kratší vodítko oproti mechanické Eagle™ přehazovačce
Type-3 brzda na kuličkových ložiscích
X-Horizon Actuation
Ochranná brzda Overload Clutch
Nulový nárůst hmotnosti oproti mechanickému systému

Sada obsahuje:
Přehazovačka s baterií, Páčkové řazení včetně objímky,
Kliky DUB s převodníkem pro přímou montáž 34 zubů - délka klik 175mm pro rámy Boost
řetěz 126 článků, kazeta XG-1299 10-50T, nabíječka, nástroj pro nastavení vzdálenosti přehazovačky od kazety
 

Aplikace SRAM AXS™:
Aplikace AXS™ je software, který umožňuje programovat a personalizovat systém Eagle AXS™ podle vašich představ. Umožňuje přizpůsobit jednotlivá tlačítka k ovládání řazení nebo k teleskopické sedlovky Reverb™ přímo z mobilního telefonu.

Fotogalerie

Video