Silniční elektrokola

Cena:

Scott Addict eRide 10 2021

Black
173 190 Kč
Dostupnost na dotaz
XS, S, M, L, XL

Scott Addict eRide 20 2021

Ggrey
123 690 Kč
Dostupnost na dotaz
XS, S, M, L, XL

Scott Addict eRide Premium 2021

Metallic Green
255 690 Kč
Dostupnost na dotaz
XS, S, M, L, XL

Scott Contessa Addict eRide 10 2021

Metallic Violet
173 190 Kč
Dostupnost na dotaz
XS, S, M, L

Giant Revolt E+ PRO 2020

Metallic Army/Olive
103 999 Kč
Dostupnost na dotaz
S

Cannondale SuperSix EVO NEO 3 2020

Black Pearl
114 999 Kč
Dostupnost na dotaz
M, L

Cannondale Synapse NEO 2 2020

Midnight
99 999 Kč
Dostupnost na dotaz
M, L

Silniční elektrokola

Prohlédněte si naši nabídku kvalitních silničních elektrokol se špičkovým designem. Elektrokola na silnici jsou tvořena pro maximální dojezd a rychlost. Také jsou konstruována pro minimální odpor při jízdě bez použití motoru. Silniční kola se vyrábějí se snahou co nejvíce integrovat celý systém a vytvořit tak čistý design elektrokola. Nabízíme e-kola od renomovaných firem Cannondale, Scott, Haibke, Giant a další. Pokud hledáte jiný typ elektrokola, můžete také kouknout na kola: horská, celoodpružená, krosová, nebo městská.

Máte obavy, že jen co byste na elektrokolo sedly, tak by při jízdě vše dělalo za Vás a vy byste pouze nečinně přihlíželi, jak jedete? Bez obav – na základě legislativy Evropské unie musíte šlapat. Rychlostní limit elektromotoru je 25 km/h, pokud pojedete rychleji, musíte již šlapat zcela sami. U elektrokol obecně musí výkon motoru dosahovat maximálně 250 W – ano, existují i modely s výkonem vyšším, avšak ty nejsou určené k provozu na veřejných komunikacích.

Preferujete raději cesty po silnicích než v terénech a zároveň Vás unavuje vyšlapávat prudké kopce, protože je cyklistika čas od času, co si budeme povídat, poměrně namáhavou aktivitou? V tom případě je tato varianta právě pro Vás. Ať už při sebevědomém dojíždění nebo jako odměna po výstupu či dobrodružném sestupu – těmito elektrokoly rozhodně nepohrdnete. Silniční elektrokola Vám vypomůžou splnit si ty nejhlubší touhy, ať už míříte kamkoliv.