Kód zboží:
128277
Značka:
Kategorie:
Design:
Red
17 799 Kč
Dostupnost: na dotaz
Přidat do porovnávače

Kostka Racer Pro Red

Sportovní silniční koloběžka pro trénink i závodění pro dospělé. Sportovní koloběžka KOSTKA RACER PRO je skvělý parťák pro aktivní odpočinek a zároveň vaše vstupenka do světa závodění, protože geometrií vychází ze závodního karbonového modelu Racer CTi. Kola 28"/24", brzd Shimano 4000, polokeramická ložiska, tuhost koloběžky, snížený rám a světlá výška nášlapu, větší prostor pro odraz jezdce, vylepšená točivost a obratnost - silniční koloběžka Racer Pro je prostě do posledního detailu vypiplaný stroj, předurčený k rychlé sportovní jízdě, s ambicemi vyhrávat. Česká značka Kostka se stala za více než 15 let působení pojmem ve světě koloběžek a patří k nejlepším na světě. Vytváří opravdu špičkové produkty, které jsou pečlivě testovány a kontrolovány. Větší část koloběžky je vyrobena výhradně v České republice! Cílem KOSTKY je neustálý vývoj a výroba produktů ve 100% kvalitě. Barva rámu červená.

Detailní popis

Sportovní koloběžka pro trénink i závodění

Sportu zdar, silničnímu koloběhu zvláště! Sportovní koloběžka KOSTKA RACER PRO je skvělý parťák pro aktivní odpočinek a zároveň vaše vstupenka do světa závodění, protože geometrií vychází ze závodního carbonového modelu Racer CTi. Na silnici budete naplno těžit z její zvýšené tuhosti a pevnosti - ingrediencí, díky nimž to lze s grácií rozjet na plné pecky. Odraz za odrazem, metr po metru, rychlostí blesku, směr cílová páska a bedna vítězů.

Tato koloběžka 28”/24” je postavená nejen na velkých kolech, ale také na celé řadě inovací, které jí vlévají do žil cit pro dokonalou a ničím nelimitovanou jízdu. Tuhost koloběžky, snížený rám a světlá výška nášlapu, větší prostor pro odraz jezdce, vylepšená točivost a obratnost – to vše se přímo a nesmazatelně podepsalo na jízdních vlastnostech koloběžky KOSTKA RACER PRO. Jakmile tuto závodní koloběžku osedláte, její oslnivý charakter se navždy zapíše do vašeho srdce...

Ke zvýšenému jízdnímu pohodlí přispívá zúžený nášlap, jenž minimalizuje kontakt jezdce s koloběžkou. Kola koloběžky jsou vyvinuta speciálně pro koloběh, disponují vysokou tuhostí a díky jejich nízkému valivému odporu, který vychází ze závodních plášťů Schwalbe Durano, budete při odrazu bojovat maximálně s protivětrem a svou vlastní výdrží. Speciálně pro účely sportovního koloběhu jsou vyráběny i náboje Kostka HK 1020RH/HK 6520RH na průmyslových ložiscích.

Ne vždy je možné zabránit kolizi koloběžky s terénními nerovnostmi, proto jsme spodní stranu nášlapu vybavili speciálními sváry a výztuhou. Tyto prvky chrání samotný rám, výrazným způsobem prodlužují jeho životnost a zároveň mu dodávají zvýšenou tuhost.

Na závěr je tu ještě jedna neméně důležitá vychytávka – spolehlivé brzdy Shimano 105, jejichž vysokou účinnost zajišťují i přesně obráběné boční plochy odolných dvoustěnných ráfků Remerx Alcyon.

KOSTKA RACER PRO, silniční koloběžka pro dospělé, je prostě do posledního detailu vypiplaný stroj, předurčený k rychlé sportovní jízdě, s ambicemi vyhrávat.
 

Výška 940 mm
Délka 1800 mm
Hmotnost 7,7 kg
Nosnost rámu 150 kg
Velikost předního kola 28"
Velikost zadního kola 24"
Světlost nášlapu 35 mm
Délka nášlapu 370 mm (420 mm)
Rozvor kol 1170 mm
Šířka řidítek 500 mm

 

Modelový rok:
2019
Materiál rámu:
Ocel
Rám:
Vysokopevnostní konstrukční ocel
Typ přední vidlice:
Pevná
Model přední vidlice:
Silniční - hliníková
Hlavové složení:
A-Head
Typ Brzdy:
Ráfková
Model brzdy:
Shimano 105
Náboj přední:
KOSTKA HK 1020 RH / HK 6520 RH, Polokeramická ložiska
Náboj zadní:
KOSTKA HK 1020 RH / HK 6520 RH, Polokeramická ložiska
Ráfky:
Dvoustěnné - ALCYON 28"/24"
Dráty:
Nerezové
Pneu:
SCHWALBE DURANO
Řídítka:
KOSTKA FBH Racer ergo
Gripy/omotávka:
Omotávka
Představec:
Force Teamlight 130
Hmotnost:
7,7 kg


Fotogalerie

Video