Kód zboží:
128230
Značka:
Kategorie:
Design:
Neon Lemon
9 899 Kč
Dostupnost: na dotaz
Přidat do porovnávače

Kostka Twenty Max Neon Lemon

Koloběžka s 20 palcovými koly. Ať už posvištíte po hlaďoučké asfaltce, nebo si to střihnete polňačkou, s koloběžkou KOSTKA TWENTY MAX dosáhnete blízkých i vzdálených cílů rychle, obratně a pohodlně. Tato malá koloběžka s nafukovacími koly se nejlépe hodí na kratší i delší výlety. Díky své čipernosti si ale hravě poradí také s městským provozem. Přední a zadní 20-ti palcové kolo pro lskvělé vedení jízdní stopy, rám z vysokopevnostní konstrukční oceli, kvalitní náboje vlastní konstrukce, nosnost 150 kg. Česká značka Kostka se stala za více než 15 let působení pojmem ve světě koloběžek a patří k nejlepším na světě. Vytváří opravdu špičkové produkty, které jsou pečlivě testovány a kontrolovány. Větší část koloběžky je vyrobena výhradně v České republice! Cílem KOSTKY je neustálý vývoj a výroba produktů ve 100% kvalitě. Barva rámu neonová žlutá.

Detailní popis

Koloběžka TWENTY MAX v sobě totiž ukrývá perfektní jízdní vlastnosti, jež vycházejí z vyladěné geometrie rámu a inovované přední vidlice. Díky těmto prvkům disponuje koloběžka výbornou ovladatelností a stabilitou, a to i ve vysoké rychlosti. O její snadné dosažení se postarají náboje Kostka HK 6524 RS, vyvinuté speciálně pro koloběh. Aby vám to na cestách neplavalo, jsou dvoukomorové ráfky Dragon s nerezovým výpletem obuty do špičkových plášťů Schwalbe Marathon Racer. Ty zajistí komfortní rychlou jízdu a přesné vedení jízdní stopy. O vaše pohodlí se rovněž zasadí zúžená koncepce rámu a vidlic, která zabraňuje kontaktu odrazové nohy s koloběžkou. I když neradi, jednou určitě bude chtít zastavit... To bez kompromisů zařídí účinné brzdy Shimano 4000.

Aby rám koloběžky bez následků snesl střet s terénními nerovnostmi, vybavili jsme spodní část nášlapu výztuhou a speciálními sváry. Tyto prvky prodlužují životnost rámu a rovněž zvyšují jeho celkovou tuhost.

Zkrátka a dobře, tato koloběžka pro dospělé 20"- 20", vás levou (i pravou) zadní dopraví, kamkoliv si zamanete. Její jízdní vlastnosti vám vytřou zrak. A že to budete potřebovat... Jízda na ní vám totiž vžene do očí slzy dojetí.
 

Výška 940 mm
Délka 1565 mm
Hmotnost 8,7 Kg
Nosnost rámu 150 kg
Velikost předního kola 20"
Velikost zadního kola 20"
Světlost nášlapu 50 mm
Délka nášlapu 420 mm
Výška nášlapu 76 mm
Rozvor kol 1075 mm
Šířka řidítek 615 mm 

Modelový rok:
2019
Materiál rámu:
Ocel
Rám:
Vysokopevnostní konstrukční ocel
Typ přední vidlice:
Pevná
Model přední vidlice:
Pevná 20" - 65 mm
Hlavové složení:
A-Head
Typ Brzdy:
Ráfková
Model brzdy:
Shimano 4000
Náboj přední:
KOSTKA HK 6524 RS, NTN Japan (Průmyslová ložiska)
Náboj zadní:
KOSTKA HK 6524 RS, NTN Japan (Průmyslová ložiska)
Ráfky:
Dvoustěnné - DRAGON
Dráty:
Nerezové
Pneu:
Schwalbe Marathon Racer
Řídítka:
KOSTKA FBH 615-160 St
Gripy/omotávka:
Tvrzená pěna
Představec:
KOSTKA SK 2822 S
Hmotnost:
8,7 KG


Fotogalerie

Video