Kód zboží:
128390
Značka:
Kategorie:
Design:
Tealblue
-7%2 790 Kč
2 590 Kč
Dostupnost: skladem poslední kus
Přidat do porovnávače

Yedoo Odrážedlo TooToo Tealblue

TůTů! Z cesty! Já jedůů! TooToo vás překvapí nejen kombinací barev, ale také tím, jak snadno a brzy si ho děti podmaní. Váha odrážedla je pouhých 3,7 kg. Bezpečnostní prvky jsou samozřejmostí. K bezpečnosti přispějí reflexní prvky, dorazy proti přetočení řídítek a dětská V-brzda s celohliníkovou juniorskou páčkou. Ložiskové hlavové složení vyznačující se jemným chodem a dlouhou životností, speciálně vytvarované sedlo umožňující lepší pohyb nohou. TooToo se může pochlubit nadstandardní výbavou a skvělým designem.

Detailní popis

TooToo se může pochlubit nadstandardní výbavou, do které bezesporu patří ložiskové hlavové složení vyznačující se jemným chodem, dlouhou životností a možností instalace dorazů proti přetočení řídítek. Ty vymezují bezpečný úhel pro zatáčení. Přední kolo se tak nedostane do polohy, která by náhle zablokovala jízdu a způsobila podklouznutí odrážedla, v horším případě natlačení řídítek do břicha.
K bezpečnosti přispějí i reflexní prvky a dětská V-brzda, s celohliníkovou juniorskou páčkou, která má lehký chod a velikostně odpovídá malým ručkám. Dítě na ni snadno dosáhne a lehký chod umožní efektivní a včasné zastavení za každého počasí.
Odrážedlo má speciálně vytvarované sedlo umožňující lepší pohyb nohou. Sedlovka je zase do rámu zasazena pod specifickým úhlem tak, aby se při zvýšení sedla zvětšil i prostor mezi sedlem a řídítky, a jezdec měl dost místa a pohodlí, přestože z bot, kalhot i košile už dávno vyrostl.

Jezdec:
MIN. VÝŠKA: 85 cm
NOSNOST: 50 kg
VĚK: 1,5+

Rozměry
CELKOVÁ DÉLKA: 83 cm
ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK: 36 cm
VÝŠKA ŘÍDÍTEK: 51-56 cm
VÝŠKA SEDLA: 30-41 cm

Modelový rok:
2018
Materiál rámu:
Ocel
Rám:
Hi-ten steel / Hi-ten ocel
Typ přední vidlice:
Pevná
Model přední vidlice:
Hi-ten ocel / Hi-ten steel
Hlavové složení:
NECO ložiskové s dorazy proti přetočení řídítek / NECO bearing with steering limiters
Typ Brzdy:
Ráfková
Model brzdy:
1x "V" TEKTRO alloy / 1x "V" TEKTRO hliníkové
Náboj přední:
80 mm
Náboj zadní:
80 mm
Ráfky:
Hliníkové / Alloy
Pneu:
KENDA s reflexním potiskem / KENDA with reflective elements
Gripy/omotávka:
YEDOO tvarovaná s rozšířenými konci / YEDOO molded handles with wider endings
Hmotnost:
3,7 kg


Fotogalerie