Náš kamenný obchod byl založen v roce 1991, původně jen jako jedna místnost s nevelkým zázemím. Postupně se rozrostl až na současnou prodejní plochu 200m2, což nás činí jedním z největších obchodů s jízdními koly a cyklo příslušenstvím na Vysočině. Nejsme zaměřeni pouze prodej běžných kol v nižší cenové hladině, která jsou samozřejmě v nabídce v dostatečném množství, ale také na kola střední a vyšší třídy. Jsme si vědomi, že kola vyšší třídy se nedají prodávat z katalogu, a proto jsou u nás běžně vystavena kola v cenové kategorii přes sto tisíc korun jak v horském, tak i silničním provedení. Navíc nabízíme i možnost bezplatného testování vybraných modelů MTB a silničních strojů značek Scott a Cannondale.

S jízdními koly jde ruku v ruce i servis. Naši mechanici jsou pravidleně školeni v oblasti servisu odpružených vidlic, kotoučových brzd a komponentů. Kromě běžných oprav děláme i kompletní repasy odpružených vidlic a tlumičů téměř od všech renomovaných firem (RockShox, Manitou, Marzocchi, Fox, Cannondale, RST, Suntour a dalších). Servisujeme také veškeré typy kotoučových brzd (Avid, Shimano, Magura, Hayes, RST a jiné).
Na podzim roku 2007 jsme se rozhodli vstoupit na půdu elektronického obchodování. Na rozdíl od většiny ostatních internetových prodejců se snažíme držet hlavní komponenty skladem, abychom byli schopni dodat zboží ve většině případů do dvou pracovních dnů. Jízdní kola neprodáváme nezrepasovaná, ale všechna námi prodávaná kola jsou kompletně seřízena a připravena k jízdě, pak jsou pouze rozebrána do krabice, pečlivě zabalena a odeslána k Vám.

Podzim 2008 pro nás přinesl další přelom. Spolu s pelhřimovským Pivovarem Poutník jsme byli oceněni jako "Podnikatel roku na Pelhřimovsku". Velice si tohoto ocenění vážíme! Neusneme na vavřínech a budeme se snažit naše služby stále zlepšovat.