Testy kol

Testovací kola 2019 & Testovací sedla

HORSKÁ KOLA
 

ELEKTROKOLA
 

Silniční elektrokolo Cannondale SYNAPSE NEO 2 2019 s motorem Bosch Activ Line Plus Velikost 54 
Cannondale Synapse NEO. Motor Bosch Generation 3 Active Line Plus je vynikajícím pohonem silničního e-kola. Je tichý, výkonný, lehký a při odpojení motoru má prakticky nulový odpor. Baterie PowerTube s velkou kapacitou 500Wh je integrována do spodní rámové trubky a poskytuje dostatek energie i pro ty nejdelší dny v sedle. Jezděte tak daleko, jak budete chtít a Synapse NEO vás dostane zpět domů. Cannondale Synapse NEO je jedinným silničním kolem vybaveném motorem Bosch s dvojpřevodníkem, takže vždy najdete ten správný převod, abyste využili všechen svůj výkon. Geometrie OutFront přináší stabilitu ve vyšších rychlostech a zároveň hbitost a mrštnost silničních kol. Jako bonus snižuje šanci, že si budete kopat špičkou tretry o přední kolo u menších velikostí rámu. Endurance pozice jezdce, pohodlné pláště o rozměru 700x32c a mikroodpružení Cannondale SAVE vám přinesou pohodlí i během nejdelších a nejnáročnějších dní. Synapse NEO 2 vybavené komponenty Shimano 105 2x11 a hydraulickými kotoučovými brzdami. 

 

Horské elektrokolo Haibike Alltrail 5.0 2020 s karbonovým rámem - s motorem Flyon 120Nm Velikost M
Zcela revoluční elektrokolo s novým motorem Haibike Flyon HPR120S, který disponuje až 120 Nm kroutícího momentu. Celé kolo Haibike XDuro Alltrail 5.0 je zabaleno do karbonového rámu s pevnou zadní stavbou, do kterého se schová plně integrovaná baterie s neuvěřitelnou kapacitou 630Wh. Systém se ovládá joystickem na levé straně řídítek. Informace pak vidíte na barevném displeji, měnícím barvu podle jízdního režimu . Všechny modely Haibike Flyon jsou vybaveny systémem eConnect s možností propojení na chytrý telefon. Karbonový rám, 27,5" široká kola, Řazení Sram NX 1x11, odpružená vidlice Suntour se zamykáním, hydraulické brzdy Magura. Haibike XDuro Alltrail 5.0 zcela mění pravidla hry na poli horských elektrokol.

 

Pánské horské celoodpružené elektrokolo Cannondale Habit NEO 3 29" 2020 s motorem Bosch Performance CX a s karbonovým rámem velikost L
Cannondale Habit NEO přichází nově s karbonovým rámem. Vidlice je položená, zadní stavba krátká a sedlová trubka postavená. Motor a baterie sedí nízko a ve středu rámu. Vše k tomu, abyste si užili flow na každém kousku trailu. Jezdci jsou různých velikostí. Rám s přístupem Proportional Response je jediná konstrukce, která upravuje pružení zadní stavby každé velikosti, takže každý jezdec získává optimální trakci, chování pružení a kontrolu nad kolem. Výkonný motor Bosch Performace CX, baterie PowerTube. 29“ kola s přilnavými plášti. Správě široká řídítka a krátký představec. Teleskopická sedlovka. Výkonné brzdy s velkými kotouči. Správné věci pro špičkovou jízdu. Habit Neo 3 Používá vidlici a tlumič RockShox, Magura hydraulické brzdy a řazení Sram SX/NX 1x12 rychlostí. Baterie je 625Wh. Barva šedá s modrou.


Pánské horské elektrokolo Haibike Hardnine 6.0 2020 s motorem Yamaha PW-ST velikost L
Sduro HardNine 6.0 je optimálně vyladěný e-bike pro sportovní styl jízdy. Kolo je osazeno novým motorem třetí generace Yamaha PW-ST. Systém nabízí volbu automatického režimu podpory, ten na základě vašeho stylu jízdy vybírá správné množství asistence a vy si tak můžete více vychutnat samotnou jízdu.. Motor je vybaven čtyřmi senzory, které se starají o plynulost jízdy a správné dávkování výkonu, nově přibyl snímač úhlu stoupání/klesání kola. Systém umožňuje hladší rozjezd ve stoupání. Motor dosahuje maximálního kroutícího momentu 70 Nm. Baterie Yamaha je integrovaná do rámu kola, odkud lze v případě potřeby snadno vyjmout, má kapacitu 500 Wh a rychle ji dobijete díky 4A Yamaha nabíječce. Systém se ovládá pomocí ovládacího panelu Yamaha Side Switch na řídítkách. Patentovaný Modular Rail System nabízí variabilitu uchycení různého příslušenství. Komponenty SRAM SX Eagle 1x12 speed, odpružená vzduchová vidlice RockShox Rekon RL, 29" kola, hydraulické brzdy Tektro Orion.
 

Dámské horské elektrokolo Haibike Hardseven Life 4.0 2020 s motorem Yamaha PW-ST velikost M
Sduro HardSeven Life 4.0 je sportovně laděný dámský e-bike pro jízdu v terénu i na silnici. Je osazen novým motorem třetí generace Yamaha PW-ST. Systém nabízí volbu automatického režimu podpory, ten na základě vašeho stylu jízdy vybírá správné množství asistence a vy si tak můžete více vychutnat samotnou jízdu. Motor je vybaven čtyřmi senzory, které se starají o plynulost jízdy a správné dávkování výkonu, nově přibyl snímač úhlu stoupání/klesání kola. Motor dosahuje maximálního kroutícího momentu 70 Nm. Baterie Yamaha má kapacitu 500 Wh a rychle ji dobijete díky 4A Yamaha nabíječce. Systém se ovládá pomocí ovládacího panelu Yamaha Side Switch na řídítkách. Komponenty Shimano Deore 2x10 speed, odpružená vidlice RockShox Recon, 27,5" kola, hydraulické brzdy Shimano MT400.


 

SILNIČNÍ KOLA
 

Testovací kola si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.

Kola si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz
 


TESTOVACÍ SEDLA


Nyní máte možnost otestovat na našich obchodech kompletní řadu sedel Fi´zi:k. Syncros. Fabric.
Sedla jsou nabízena jak pro horské, tak silniční kolo. 

 
Arione R3 - Road - Snake
Antares R3 - Road - Chameleon
Aliante Gamma - Road - Bull
Tundra M3 - MTB - Snake
Gogi XM - MTB - Chameleon
Thar 29 - MTB 29" - Snake
Arione Versus X - Road - Snake
Antares Versus X - Road - Chameleon
Aliante Versus X - Road - Bull

 


 


  

Scoop Flat Elite - 142mm / 247g - závodní posed
Scoop Shallow Elite - 142mm / 263g - celodenní vyjížďky
Scoop Radius Elite - 142mm / 265g - vzpřímenější posed, komfort
Scoop Radius Elite WOMENS - 150mm / 280g - vzpřímenější posed, komfort, dámská anatomie
Line Shallow Elite - 134mm / 250g - centrální kanál - celodenní vyjížďky

 

 

 

 

  

XR Narrow - MTB - 132 mm
XR Wide - MTB - 143 mm
RR Wide - Road - 139 mm
RR Narrow - Road - 128 mm
FL - Narrow - Endurance Road + MTB - 132 mm
FL Wide - Endurance Road + MTB - 143 mm
 
Testovací sedla si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.

Sedla si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz