Testy kol

Testovací kola 2019 & Testovací sedla

HORSKÁ KOLA
 

 Pevné horské kolo 29" Scott Scale 930 karbonový rám 2019 velikost L

Osvědčená závodní geometrie a dokonalé zpracování materiálu dělají z tohoto kola lehký a výkonný závodní stroj. Ultra lehký rám Scale 3 Carbon je vyrobený z HMF karbonových vláken. Scale 930 využívá pevné osy BOOST i BOOST šlapací střed pro větší pevnost kola. Vzduchová odpružená vidlice FOX 32 Floath Rhythm s 3 polohovým uzamykáním zdvihu ze řídítek páčkou RideLoc, komponenty Sram NX 12 Speed Eagle. Kliky SRAM NX Eagle DUB Boost s převodníkem 32T, kazeta SRAM NX 11-50T, díky těmto komponentům je zajištěn dostatečný rozsah převodů. Hydraulické brzdy Shimano. Barva černá/bílá.


 

Celoodpružené trailové kolo 29" Cannondale Habit Carbon 3 2019 velikost M
ZBRUSU NOVÝ CANNONDALE HABIT 29". Nový přístup k odpružení Habitu přináší kolo, které je navrženo pro jezdce každé velikosti a tím správného fungování celého systému. Díky využití COG (center of gravity) dat, bylo možné vyladit přepákování pro každou velikost rámu, aby každý jezdec mohl těžit z lepšího chování při brždění i akceleraci. Proporční odezva optimalizuje jízdu Habitu tak, aby byl ovladatelnější, efektivnější a celkově zábavnější. AI: Pro ty, kteří chtějí vyhrávat. Ai je podobné jako systém Boost, ale mnohem lepší. Ai umožnilo Habitu krátkou 435mm zadní stavbu, díky které je mnohem hbitější a schopnější v zatáčkách při zachování velké průchodnosti plášťů a vysoké tuhosti. Díky úhlu hlavové trubky 66° a postavené sedlové trubce, Habit umisťuje jezdce do správné pozice, když se jede po trailu nahoru a uhýbá se sedlem směrem dolů, když nastane čas na pořádný sjezd. Karbonový rám, odpružená vidlice FOX Float Performance 34, komponenty Sram NX/GX Eagle 1x12, teleskopická sedlovka. 4 pístkové brzdy. Barva černá perleťová

 

ELEKTROKOLA
 

Silniční elektrokolo Cannondale SYNAPSE NEO 2 2019 s motorem Bosch Activ Line Plus Velikost 54 
Cannondale Synapse NEO. Motor Bosch Generation 3 Active Line Plus je vynikajícím pohonem silničního e-kola. Je tichý, výkonný, lehký a při odpojení motoru má prakticky nulový odpor. Baterie PowerTube s velkou kapacitou 500Wh je integrována do spodní rámové trubky a poskytuje dostatek energie i pro ty nejdelší dny v sedle. Jezděte tak daleko, jak budete chtít a Synapse NEO vás dostane zpět domů. Cannondale Synapse NEO je jedinným silničním kolem vybaveném motorem Bosch s dvojpřevodníkem, takže vždy najdete ten správný převod, abyste využili všechen svůj výkon. Geometrie OutFront přináší stabilitu ve vyšších rychlostech a zároveň hbitost a mrštnost silničních kol. Jako bonus snižuje šanci, že si budete kopat špičkou tretry o přední kolo u menších velikostí rámu. Endurance pozice jezdce, pohodlné pláště o rozměru 700x32c a mikroodpružení Cannondale SAVE vám přinesou pohodlí i během nejdelších a nejnáročnějších dní. Synapse NEO 2 vybavené komponenty Shimano 105 2x11 a hydraulickými kotoučovými brzdami. 

 

Celoodpružené horské elektrokolo GIANT Stance E+ 1 2019 s motorem Yamaha Velikost M
Užijte si jízdu v terénu na nejvyšší úrovni. Celoodpružený e-bike Giant Stance E+ přichází s přepracovaným duralovým rámem ALUXX SL s dokonale integrovanou baterií Giant EnergyPak 500 DownTube a zavěšením zadní stavby FlexPoint. Spolehlivý motor SyncDrive Sport od firmy Yamaha poskytuje plynulý, okamžitý výkon k překonání kopců a technických stezek. Dosahuje masivního maximálního točivého momentu 80 Nm. Motor lze vyladit přesně podle vašich požadavků přes aplikaci RideControl ve Vašem telefonu. Díky 4-senzorovému systému dochází k přesnému měření množství síly, kterou jezdec aplikuje na pedály a motor tak dosáhne bezproblémového zvýšení výkonu. Žádné dlouhé čekání při nabíjení baterie díky 6A rychlonabíječce. Ovládací jednotka RideControl ONE má minimalistický vzhled a ovládání je neuvěřitelně uživatelsky přívětivé. Stance E+ 2 je vybaven vidlicí RockShox Recon s lockoutem se zdvihem 130mm, tlumičem RockShox Monarch RT, komponenty Shimano SLX 10speed, brzdami Shimano, bezdušovými ráfky a plášti Maxxis 27,5x2,60.

 

Pánské horské celoodpružené elektrokolo Cannondale Habit NEO 3 29" 2020 s motorem Bosch Performance CX a s karbonovým rámem velikost L
Cannondale Habit NEO přichází nově s karbonovým rámem. Vidlice je položená, zadní stavba krátká a sedlová trubka postavená. Motor a baterie sedí nízko a ve středu rámu. Vše k tomu, abyste si užili flow na každém kousku trailu. Jezdci jsou různých velikostí. Rám s přístupem Proportional Response je jediná konstrukce, která upravuje pružení zadní stavby každé velikosti, takže každý jezdec získává optimální trakci, chování pružení a kontrolu nad kolem. Výkonný motor Bosch Performace CX, baterie PowerTube. 29“ kola s přilnavými plášti. Správě široká řídítka a krátký představec. Teleskopická sedlovka. Výkonné brzdy s velkými kotouči. Správné věci pro špičkovou jízdu. Habit Neo 3 Používá vidlici a tlumič RockShox, Magura hydraulické brzdy a řazení Sram SX/NX 1x12 rychlostí. Baterie je 625Wh. Barva šedá s modrou.

 

Dámské horské elektrokolo HAIBIKE HardSeven Life 5.0 2019 s motorem Yamaha velikost M 43

Sportovní dámský e-bike s plně integrovaným systémem Yamaha. Vybaven motorem PW-SE o výkonu 250 Watt, který zabírá od prvního šlápnutí a dokáže podporovat jezdce i při vysoké kadenci šlapání. Integrovaná Lithiová baterie Yamaha InTube má kapacitu 500 Wh a rychle ji dobijete díky 4A Yamaha nabíječce. Systém se ovládá přes elegantní ovládací panel Yamaha Side Switch na řídítkách. Modular Rail System nabízí variabilitu uchycení různého příslušenství. Komponenty SRAM NX 1x11 speed, odpružená vzduchová vidlice Suntour XCR34 se 120 mm zdvihem, 27,5" kola, osy BOOST, hydraulické brzdy Tektro Orion 180 mm. HardSeven Life 5.0 je dokonale připraven na horské traily. Barva bílo/modrá


 

Dámské horské elektrokolo LIV Vall-E+ 1 PRO 2019 s motorem Yamaha velikost S
Dámské elektrokolo LIV Vall E+ 1 Pro přichází s přepracovaným rámem ALLUX SL s dokonale integrovanou baterií Energy Pak - DOWNTUBE. Lehčí a kompaktnější motor SyncDrive Pro od firmy Yamaha je navržen pro jízdu v těžkém terénu a disponuje točivým momentem 80 Nm. Technologie motoru SyncDrive Pro Vám poskytuje o 360% větší sílu při šlapání a můžete ji upravit přesně podle vašich požadavků přes aplikaci RideControl ve Vašem telefonu. Díky 4-senzorovému systému dochází k přesnému měření množství síly, kterou jezdec aplikuje na pedály a motor tak dosáhne bezproblémového zvýšení výkonu. Baterii Giant EnergyPak500 snadno nabijete pomocí 6A rychlonabíječky. Ovládací jednotka RideControl ONE má minimalistický vzhled a ovládání je neuvěřitelně uživatelsky přívětivé. LIV Vall-E+ 1 PRO je vybaveno vidlicí RockShox Recon 120mm, komponenty Shimano Deore XT 10speed, brzdami Shimano, bezdušovými ráfky a plášti Maxxis 27x2,60. Barva černá matná s růžovou

 

Městské elektrokolo LEADER FOX Lotus 26" 2018 velikost 18"
Bestseller značky Leader Fox - městské elektrokolo Lotus Lady využívá zadní pohon Bafang s výkonem 250W a nově baterii LG s vysokou kapacitou 16Ah (576Wh) umístěnou v zadním nosiči. Přepracovaný duralový rám s nízkým nástupem. Velmi přehledný barevný LCD displej. Odpružená vidlice Zoom, diskové brzdy Tektro, 26" kola, integrovaný zámek, integrované zadní světlo v baterii a přední světlo napojené přímo na baterii elektrokola. S Lotusem zvládne jízdu opravdu každý, můžete se vydat na nákupy, do práce a nebo s ním vyrazit i na delší výlet po zpevněných cestách.

 

 

SILNIČNÍ KOLA
 

 Silniční kolo Scott Addict 10 Disc velikost 54

Scott Addict 10 Disc byl loni od základu kompletně přepracován s myšlenkou využití kola na celodenní použití. Nová geometrie je zaměřená méně závodně a více na vytrvalost. Lehký, pohodlný, efektivní a dynamický karbonový rám je doplněn plně funkční karbonovou vidlicí. Kolo je osazeno čím dál více populárními hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano, komponenty Shimano Ultegra 22 speed, Barva hnědozelená/černá.


 

Testovací kola si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.

Kola si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz
 


TESTOVACÍ SEDLA


Nyní máte možnost otestovat na našich obchodech kompletní řadu sedel Fi´zi:k. Syncros. Fabric.
Sedla jsou nabízena jak pro horské, tak silniční kolo. 

 
Arione R3 - Road - Snake
Antares R3 - Road - Chameleon
Aliante Gamma - Road - Bull
Tundra M3 - MTB - Snake
Gogi XM - MTB - Chameleon
Thar 29 - MTB 29" - Snake
Arione Versus X - Road - Snake
Antares Versus X - Road - Chameleon
Aliante Versus X - Road - Bull

 


 


  

Scoop Flat Elite - 142mm / 247g - závodní posed
Scoop Shallow Elite - 142mm / 263g - celodenní vyjížďky
Scoop Radius Elite - 142mm / 265g - vzpřímenější posed, komfort
Scoop Radius Elite WOMENS - 150mm / 280g - vzpřímenější posed, komfort, dámská anatomie
Line Shallow Elite - 134mm / 250g - centrální kanál - celodenní vyjížďky

 

 

 

 

  

XR Narrow - MTB - 132 mm
XR Wide - MTB - 143 mm
RR Wide - Road - 139 mm
RR Narrow - Road - 128 mm
FL - Narrow - Endurance Road + MTB - 132 mm
FL Wide - Endurance Road + MTB - 143 mm
 
Testovací sedla si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.

Sedla si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz