Testy kol

Testovací kola 2018, zapletená kola & Testovací sedla

HORSKÁ KOLA
 

Celoodpružené horské kolo 29" Cannondale Scalpel-SI Carbon 3 2019 s novou vidlicí Lefty OCHO velikost L

Současné závody XC jsou mnohem intenzivnější. Mají těžké technické sekce a překážky, které spíše připomínají disciplínu DH. Je to takový druh závodů, který nevyžaduje kolo, ale potřebuje komplexní zbraň. Zbraň, která má přesně tak nízkou hmotnost a maximální tuhost, jak byste potřebovali. Ale je zároveň zkonstruována s daleko většími schopnostmi. Pro další X. Přesně z toho důvodu jsme nevytvořili nový Scalpel-Si pouze pro XC. Ale stvořili jsme ho pro XXC. Všechny Scalpely navíc dostávají ještě dokonalejší vidlici LEFTY OCHO. Model Scalpel-Si Carbon 3 osazen karbonovým rámem, jednonohou vidlicí LEFTY OCHO, karbonovými koly Cannondale Hollowgram, řazením Sram X01/GX Eagle. Barva neonová červená s černou
 

Celoodpružené horské kolo 29" Cannondale Scalpel-SI 6 2019 velikost M

Současné závody XC jsou mnohem intenzivnější. Mají těžké technické sekce a překážky, které spíše připomínají disciplínu DH. Je to takový druh závodů, který nevyžaduje kolo, ale potřebuje komplexní zbraň. Zbraň, která má přesně tak nízkou hmotnost a maximální tuhost, jak byste potřebovali. Ale je zároveň zkonstruována s daleko většími schopnostmi. Pro další X. Přesně z toho důvodu jsme nevytvořili nový Scalpel-Si pouze pro XC. Ale stvořili jsme ho pro XXC. Model Scalpel-Si 6 osazen duralovým rámem, vidlicí RockShox Reba, bezdušovými koly WTB, řazením Shimano SLX/XT 1x11. Barva zelená

 

Pevné horské kolo 29" Cannondale F-Si Carbon 3 2019 s novou vidlicí Lefty OCHO velikost L

Dnešní XC šílenci potřebují kolo, které stoupá jak anděl tesknící po domově a ve sjezdech se chová jako ďábel sám. Kolo se sílou a precizností. Se statečností a hbitostí. Kolo, které jim pomůže dosáhnout cílů, které žádá jejich posedlost. Když původní F-Si vstoupilo na trh v roce 2015, úplně změnilo pravidla hry. Posunulo limity. Změnilo představy lidí o tom, co by XC hardtail měl umět. Překvapení! Nové F-Si jsme posunuli ještě dále. Je lehčí (o 80 gramů oproti předchozímu F-Si) a se svými 900 gramy se jedná o nejlehčí MTB rám, který jsme kdy vyrobili. Kratší zadní stavba Ai™ pro lepší trakci a pomoc ve stoupáních. Více položená hlavová trubka pro ještě více OutFront™ kontrolu, když se ve sjezdu začnou dít věci. Precizní vyladění komfortu skrze celý rám pro lepší pohodlí v sedle i mimo něj. A přenos energie, který potřebujete v plném nasazení. Vylepšený reach a stack pro optimalizovanou pozici jezdce. A samozřejmě je tu i nová a úžasná Lefty Ocho. Jedná se o zcela jinou úroveň XC ježdění ušitou na míru totálním XC nadšencům. Komponenty Sram GX Eagle 1x12, odpružená vidlice Lefty OCHO. Ráfky No Tubes Tubeless Ready.

 

ELEKTROKOLA
 

 

Silniční elektrokolo Cannondale SYNAPSE NEO 2 2019 s motorem Bosch Activ Line Plus Velikost 54 

Cannondale Synapse NEO. Motor Bosch Generation 3 Active Line Plus je vynikajícím pohonem silničního e-kola. Je tichý, výkonný, lehký a při odpojení motoru má prakticky nulový odpor. Baterie PowerTube s velkou kapacitou 500Wh je integrována do spodní rámové trubky a poskytuje dostatek energie i pro ty nejdelší dny v sedle. Jezděte tak daleko, jak budete chtít a Synapse NEO vás dostane zpět domů. Cannondale Synapse NEO je jedinným silničním kolem vybaveném motorem Bosch s dvojpřevodníkem, takže vždy najdete ten správný převod, abyste využili všechen svůj výkon. Geometrie OutFront přináší stabilitu ve vyšších rychlostech a zároveň hbitost a mrštnost silničních kol. Jako bonus snižuje šanci, že si budete kopat špičkou tretry o přední kolo u menších velikostí rámu. Endurance pozice jezdce, pohodlné pláště o rozměru 700x32c a mikroodpružení Cannondale SAVE vám přinesou pohodlí i během nejdelších a nejnáročnějších dní. Synapse NEO 2 vybavené komponenty Shimano 105 2x11 a hydraulickými kotoučovými brzdami. 

 

Celoodpružené horské elektrokolo Cannondale CUJO NEO 130 4 2019 s motorem SHIMANO STEPS 8000 Velikost M 

Cujo NEO 130 4 s krátkou zadní stavbou, delší hodnotou reach a položeným 67° úhlem hlavové trubky vám poskytne hbitost ve výjezdu a stabilitu ve sjezdu. Od stoupání až po zatáčky vám pláště o rozměru 27,5x2,8¨ nabídnou neuvěřitelnou přilnavost a jistotu. Podrží a neuklouznou. O pohon se postará nejpokrokovější a nejsilnější pohon od Shimana, Steps E8000, poskytuje opravdový bikový výkon díky plynulé asistenci, intuitivnímu ovládání a snadno čitelnému displeji. Baterie E8020 s kapacitou 504Wh je integrována do spodní rámové trubky. Integrovaná baterie v rámu má chráněné všechny části a dá se jednoduše zapnout a vypnout bez nutnosti odstranění krytu. Kryt v moto stylu bezpečně chrání motor. Cujo NEO 130 je perfektní kolo pro maximální zážitky s elektrokolem. Vidlice RockShox Recon, vybavení Shimano 1x10. Barva zelená s neonovou.

 

Dámské horské elektrokolo LIV Vall-E+ 2 2018 velikost S

Vall-E+ 2 bude vaší ,,vstupenkou" do světa neomezených cyklistických zážitků. Stačí zapnout elektrický pohon, opřít se do pedálů a dobrodružství může začít. Model Vall-E+ je postaven na hliníkovém rámu ALUXX SL. Využívají motorů SyncDrive Sport Yamaha se 3 režimy dopomoci a stejným točivým momentem jako motory „Pro“, tedy 80 Nm. Integrovaná baterie EnergyPak má kapacitu 500 Wh. Díky 4-senzorové technologii PedalPlus je projev motoru velmi přirozený a na sílu vašeho šlapání reaguje okamžitě. Přehledný multifunkční počítač RideControl Charge zobrazuje potřebné údaje o stavu baterie a informace o jízdě.Široké ráfky a pláště (rozměr 2.6“) jsou zárukou toho, že jízda v terénu bude pohodlná, zábavná i bezpečná. O terénní nerovnosti se postará odpružená vidlice Suntour se zdvihem 120 mm, samozřejmostí sou také hydraulické kotoučové brzdy.

 

Horské elektrokolo LEADER FOX Arimo 27,5" 2018 velikost 16"

Zcela přepracovaný model Arimo s integrovanou baterií LG a pohnem 8-Fun v zadním náboji. Univerzální cenově dostupný e-bike vhodný pro pohodovou jízdu po silnici i sportovní jízdu v terénu. Je vybaven zadním motorem 8-Fun s výkonem 250W, baterií LG s vysokou kapacitou 16Ah, která je integrovaná do rámu kola. Malý přehledný LCD displej pro zobrazení základních funkcí. Vidlice RST Blaze, zdvih 100mm, komponenty Shimano Alivio, 3x9 speed, hydraulické brzdy Tektro, 27,5" kola. Barva bílá/růžová.

 

Městské elektrokolo LEADER FOX Lotus 26" 2018 velikost 18"

Bestseller značky Leader Fox - městské elektrokolo Lotus Lady využívá zadní pohon Bafang s výkonem 250W a nově baterii LG s vysokou kapacitou 16Ah (576Wh) umístěnou v zadním nosiči. Přepracovaný duralový rám s nízkým nástupem. Velmi přehledný barevný LCD displej. Odpružená vidlice Zoom, diskové brzdy Tektro, 26" kola, integrovaný zámek, integrované zadní světlo v baterii a přední světlo napojené přímo na baterii elektrokola. S Lotusem zvládne jízdu opravdu každý, můžete se vydat na nákupy, do práce a nebo s ním vyrazit i na delší výlet po zpevněných cestách.

 

 

SILNIČNÍ KOLA
 

 

Testovací kola si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.

Kola si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz
 


ZAPLETENÁ KOLA

Zapletená silniční bezdušová kola COSMIC PRO CARBON SL UST DISC CENTERLOCK

Aerodynamicky navržená pro vysoké rychlosti za jakýchkoliv podmínek. Super rychlá kola Cosmic Pro Carbon SL Disc jsou nyní ještě rychlejší díky výhodě silničních UST plášťů. Vynikající aerodynamický výkon. 40 mm vysoký NACA profil ráfku testovaný v aerodynamickém tunelu, 25 mm široké ráfky (s vnitřní šířkou 17 mm) perfektně integrují pláště a zlepšují řízení za všech podmínek. Navržená pro zvládání větší zátěže kotoučových brzd. Uchycení kotouče na Center Lock. Barva černá.
 

Testovací zapletená kola si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.


Kola si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz
 


 

TESTOVACÍ SEDLA


Nyní máte možnost otestovat na našich obchodech kompletní řadu sedel Fi´zi:k. Syncros. Fabric.
Sedla jsou nabízena jak pro horské, tak silniční kolo. 

 

 
Arione R3 - Road - Snake
Antares R3 - Road - Chameleon
Aliante Gamma - Road - Bull
Tundra M3 - MTB - Snake
Gogi XM - MTB - Chameleon
Thar 29 - MTB 29" - Snake
Arione Versus X - Road - Snake
Antares Versus X - Road - Chameleon
Aliante Versus X - Road - Bull

  


  

Scoop Flat Elite - 142mm / 247g - závodní posed
Scoop Shallow Elite - 142mm / 263g - celodenní vyjížďky
Scoop Radius Elite - 142mm / 265g - vzpřímenější posed, komfort
Scoop Radius Elite WOMENS - 150mm / 280g - vzpřímenější posed, komfort, dámská anatomie
Line Shallow Elite - 134mm / 250g - centrální kanál - celodenní vyjížďky

 

 

 

 

  

 

 
 

XR Narrow - MTB - 132 mm
XR Wide - MTB - 143 mm
RR Wide - Road - 139 mm
RR Narrow - Road - 128 mm
FL - Narrow - Endurance Road + MTB - 132 mm
FL Wide - Endurance Road + MTB - 143 mm


Testovací sedla si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.

Sedla si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz