Testy kol

Testovací kola 2018, zapletená kola & Testovací sedla

HORSKÁ KOLA
 

Pevné horské kolo 29" F-Si Carbon 3 2019 s novou vidlicí Lefty OCHO velikost L

Dnešní XC šílenci potřebují kolo, které stoupá jak anděl tesknící po domově a ve sjezdech se chová jako ďábel sám. Kolo se sílou a precizností. Se statečností a hbitostí. Kolo, které jim pomůže dosáhnout cílů, které žádá jejich posedlost. Když původní F-Si vstoupilo na trh v roce 2015, úplně změnilo pravidla hry. Posunulo limity. Změnilo představy lidí o tom, co by XC hardtail měl umět. Překvapení! Nové F-Si jsme posunuli ještě dále. Je lehčí (o 80 gramů oproti předchozímu F-Si) a se svými 900 gramy se jedná o nejlehčí MTB rám, který jsme kdy vyrobili. Kratší zadní stavba Ai™ pro lepší trakci a pomoc ve stoupáních. Více položená hlavová trubka pro ještě více OutFront™ kontrolu, když se ve sjezdu začnou dít věci. Precizní vyladění komfortu skrze celý rám pro lepší pohodlí v sedle i mimo něj. A přenos energie, který potřebujete v plném nasazení. Vylepšený reach a stack pro optimalizovanou pozici jezdce. A samozřejmě je tu i nová a úžasná Lefty Ocho. Jedná se o zcela jinou úroveň XC ježdění ušitou na míru totálním XC nadšencům. Komponenty Sram GX Eagle 1x12, odpružená vidlice Lefty OCHO. Ráfky No Tubes Tubeless Ready.

 

Celoodpružené horské kolo 29" SCOTT Spark RC 900 COMP velikost M

Nový model Spark 900 RC Comp s lehkým hliníkovým rámem SL Spark RC se zcela podobá svým karbonovým variantám: obsahuje technologii ovládání odpružení TwinLoc, vidlici a tlumič Fox Float, se zdvihem 100mm, sadu Sram X1 Eagle, 12 speed, brzdy Sram Level a komponenty Syncros. Kompaktní integrované uchycení tlumiče TRUNNION CONSTRUCTION snižuje těžiště a přispívá k větší stabilitě a příjemnějšímu pocitu z jízdy. Lehké a tuhé přepákování ROCKER LINK. 


Celoodpružené horské kolo 29" SCOTT Spark RC 900 PRO velikost L

Specifický rám Spark RC s 1-převodníkem a lehkým vysoce účinným systémem odpružení TwinLoc, kterým snadno volíte jeden ze tří modů tlumení, je vyroben pouze za jediným účelem - podávat ty nejlepší výkony. Špičkový karbonový rám Spark RC Carbon HMX s uložením tlumiče zystémem Trunnion. Vidlice Fox 32 SC Elite a tlumič Fox Nude se zdvihem 100mm, komponenty Sram X01-GX Eagle, 12 rychlostí, brzdy Sram Level TL, kola Syncros XR2.0 TR, karbonové komponenty Syncros. Kompaktní integrované uchycení tlumiče TRUNNION CONSTRUCTION snižuje těžiště a přispívá k větší stabilitě a příjemnějšímu pocitu z jízdy. Lehké a tuhé řepákování ROCKER LINK.
 

ELEKTROKOLA


Dámské horské elektrokolo LIV Vall-E+ 2 2018 velikost S

Vall-E+ 2 bude vaší ,,vstupenkou" do světa neomezených cyklistických zážitků. Stačí zapnout elektrický pohon, opřít se do pedálů a dobrodružství může začít. Model Vall-E+ je postaven na hliníkovém rámu ALUXX SL. Využívají motorů SyncDrive Sport Yamaha se 3 režimy dopomoci a stejným točivým momentem jako motory „Pro“, tedy 80 Nm. Integrovaná baterie EnergyPak má kapacitu 500 Wh. Díky 4-senzorové technologii PedalPlus je projev motoru velmi přirozený a na sílu vašeho šlapání reaguje okamžitě. Přehledný multifunkční počítač RideControl Charge zobrazuje potřebné údaje o stavu baterie a informace o jízdě.Široké ráfky a pláště (rozměr 2.6“) jsou zárukou toho, že jízda v terénu bude pohodlná, zábavná i bezpečná. O terénní nerovnosti se postará odpružená vidlice Suntour se zdvihem 120 mm, samozřejmostí sou také hydraulické kotoučové brzdy.

 

Horské elektrokolo LEADER FOX Altar 27,5" 2018 velikost 19,5"

Zcela přepracovaný model Altar s integrovanou baterií LG. Cenově dostupný e-bike pro jízdu v horském terénu. Je vybaven středovým motorem Bafang Max Drive s výkonem 250W s vysokým kroutícím momentem až 80 Nm. Torzní snímač síly šlapání zajistí přesné dávkování výkonu. Baterie LG s vysokou kapacitou 16Ah je integrovaná do rámu kola. Díky rychlo nabíječce se výrazně zkrátila doba jejího nabíjení. Přehledný barevný LCD displej. Vidlice Suntour XCR Air, zdvih 100mm, komponenty Shimano Alivio, 9speed, hydraulické brzdy Shimano, 27,5" kola
 

Horské elektrokolo LEADER FOX Arimo 27,5" 2018 velikost 16"

Zcela přepracovaný model Arimo s integrovanou baterií LG a pohnem 8-Fun v zadním náboji. Univerzální cenově dostupný e-bike vhodný pro pohodovou jízdu po silnici i sportovní jízdu v terénu. Je vybaven zadním motorem 8-Fun s výkonem 250W, baterií LG s vysokou kapacitou 16Ah, která je integrovaná do rámu kola. Malý přehledný LCD displej pro zobrazení základních funkcí. Vidlice RST Blaze, zdvih 100mm, komponenty Shimano Alivio, 3x9 speed, hydraulické brzdy Tektro, 27,5" kola. Barva bílá/růžová.

 

Městské elektrokolo LEADER FOX Lotus 26" 2018 velikost 18"

Bestseller značky Leader Fox - městské elektrokolo Lotus Lady využívá zadní pohon Bafang s výkonem 250W a nově baterii LG s vysokou kapacitou 16Ah (576Wh) umístěnou v zadním nosiči. Přepracovaný duralový rám s nízkým nástupem. Velmi přehledný barevný LCD displej. Odpružená vidlice Zoom, diskové brzdy Tektro, 26" kola, integrovaný zámek, integrované zadní světlo v baterii a přední světlo napojené přímo na baterii elektrokola. S Lotusem zvládne jízdu opravdu každý, můžete se vydat na nákupy, do práce a nebo s ním vyrazit i na delší výlet po zpevněných cestách.

 

 

SILNIČNÍ KOLA

CANNONDALE SYNAPSE CARBON DISC ULTEGRA velikost 56

Nový Cannondale Synapse je pro opravdové jezdce. Ti, kteří jedou stále naplno, kteří se s ničím nespokojí. Jezdce, kteří žijí pro dlouhé a tvrdé jízdy. Nežijí pro vítězství a slávu, ale pro své vlastní zážitky zaryté hluboko do jejich duše. Toto je skutečná vytrvalostní jízda. A Synapse je skutečný vytrvalostní stroj. Nový špičkový karbonový rám. 3 různé úhly a průměry vidlic pro každou velikost kola. Nový Synapse je pouze s DISKovými brzdami. Pojme pláště až 32mm. Superpevná zapletená kola díky pevným osám na předním i zadním kole. Model vybavený řazením Shimano Ultegra.

 

SCOTT Addict 10 DISC velikost 54

Zbrusu NOVÝ SCOTT Addict 10 Disc byl přepracován na celodenní použití. Nová geometrie je zaměřená méně závodně a více na vytrvalost. Cenově dostupnější. Pohodlný, efektivní a dynamický vhodný pro dlouhé dny v sedle. Lehký karbonový rám s karbonovou vidlicí Addict MF. Komponenty Shimano Ultegra ST-R8000, 22 speed, karbonové páky, kotoučové brzdy Shimano Ultegra BR-R8000, kliky Shimano Ultegra s převodníky 50 x 34, kola Syncros RP2.0.

 

 

Testovací kola si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.

Kola si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz
 


ZAPLETENÁ KOLA

Zapletená silniční bezdušová kola COSMIC PRO CARBON SL UST DISC CENTERLOCK

Aerodynamicky navržená pro vysoké rychlosti za jakýchkoliv podmínek. Super rychlá kola Cosmic Pro Carbon SL Disc jsou nyní ještě rychlejší díky výhodě silničních UST plášťů. Vynikající aerodynamický výkon. 40 mm vysoký NACA profil ráfku testovaný v aerodynamickém tunelu, 25 mm široké ráfky (s vnitřní šířkou 17 mm) perfektně integrují pláště a zlepšují řízení za všech podmínek. Navržená pro zvládání větší zátěže kotoučových brzd. Uchycení kotouče na Center Lock. Barva černá.
 

Zapletená silniční bezdušová kola KSYRIUM PRO UST DISC CENTERLOCK

Zapletená kola Mavic Ksyrium PRO Disc určená pro kotoučové brzdy mají širší ráfky (vnitřní šíře je 19 mm) a kompatibilitu se systémem UST pro zlepšení jízdního komfortu. Maxtalové ráfky jsou vyrobené technologií ISM4D pro snížení hmotnosti, Zicralové dráty a ID360 ořech pro nízkou hmotnost a okamžitou odezvu, technologie Fore Drilling pro pevné spojení ráfku a drátů, výplet zadního kola Isopulse. Barva černá. Uchycení brzdového kotouče na Centerlock. Dodáváno s plášti Yksion Pro UST 25-622.

 

Testovací zapletená kola si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.

Kola si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz
 


 

TESTOVACÍ SEDLA


Nyní máte možnost otestovat na našich obchodech kompletní řadu sedel Fi´zi:k. Syncros. Fabric.
Sedla jsou nabízena jak pro horské, tak silniční kolo. 

 

 
Arione R3 - Road - Snake
Antares R3 - Road - Chameleon
Aliante Gamma - Road - Bull
Tundra M3 - MTB - Snake
Gogi XM - MTB - Chameleon
Thar 29 - MTB 29" - Snake
Arione Versus X - Road - Snake
Antares Versus X - Road - Chameleon
Aliante Versus X - Road - Bull

  


  

Scoop Flat Elite - 142mm / 247g - závodní posed
Scoop Shallow Elite - 142mm / 263g - celodenní vyjížďky
Scoop Radius Elite - 142mm / 265g - vzpřímenější posed, komfort
Scoop Radius Elite WOMENS - 150mm / 280g - vzpřímenější posed, komfort, dámská anatomie
Line Shallow Elite - 134mm / 250g - centrální kanál - celodenní vyjížďky

 

 

 

 

  

 

 
 

XR Narrow - MTB - 132 mm
XR Wide - MTB - 143 mm
RR Wide - Road - 139 mm
RR Narrow - Road - 128 mm
FL - Narrow - Endurance Road + MTB - 132 mm
FL Wide - Endurance Road + MTB - 143 mm


Testovací sedla si můžete kdykoliv na základě rezervace zdarma vyzkoušet.

Sedla si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz