Zpět

CYKLISTICKÁ OBUV SIDI JE TO NEJLEPŠÍ NA TRHU

A zásobujeme Vás další várkou cyklistické obuvi. To jen aby toho nebylo málo a měli jste z čeho vybírat. Se značkou Sidi spolupracujeme už řadu let a sami víme, že se jedná o skutečně perfektní obuv na kolo i díky osobním zkušenostem. Italská firma specializující se především na výrobu sportovní obuvi pro cyklistiku a motocyklový sport je opravdu jedna z nejlepších na světě.
Samozřejmě vyrábí ty nejlepší tretry pro profesionální závodníky a výkonnostní cyklisty, ale stejnou kvalitu, preciznost zpracování, inovace a skvělý italský design přenáší i na dostupnější modely pro běžné uživatele.
V nabídce se proto snažíme mít širší výběr treter Sidi pro všechny. Ať už MTB cyklo obuv, silniční obuv a také cykloturistickou obuv této značky najdete jak na naší prodejně tak na e-shopu.
Nejžhavější novinkou je špičkový závodní model MTBs treter Sidi Drako 2 do terénu, respektive Sidi Wire 2 na silnici. Jedná se o přepracované modely zcela nového designu v matném šedo-černém provedení s plně karbonovou podrážkou a inovovaným systémem zapínání Tecno 3. Značka Sidi využívá pro zapínání vlastní systém stahovacích koleček a lanka, přičemž u těchto modelů došlo k přemístění jednoho kolečka na jazyk boty (nárt nohy). Utažení boty a celkový komfort obutí se tím o něco zvýšil. Oba modely samozřejmě využívají unikátní nastavitelný systém opory paty Adjustable Heel, který u jiných výrobců nenajdete. Sidi myslí na všechno a proto jsou tyto tretry také vybaveny vyměnitelnou podrážkou SRS pro případ opotřebení nejnamáhavějších částí.  V praxi to znamená, že měkké části podrážky jsou vyměnitelné, což je obsaženo ve zkratce SRS (sole replacement system).
Pokud se podíváme o něco níže na dostupnější tretry a obuv pro běžnější cyklistické využití doporučujeme tyto varianty. V silničním odvětví bychom rádi připomenuli model silničních treter Sidi Alba, což je sportovní řada silničních treter určených pro amatéry a hobby jezdce. Pořád ale s kvalitou a zpracováním pro značku Sidi vlastní. Tato cyklistická obuv pro silničáře má velice komfortní nártový zapínací systém Soft instep s perfektním nastavením dotažení, ale také s pohodlným vyzouváním a nazouváním. Využívá opět zapínání na jedno kolečko Tecno 3 a 2 suché zipy. Tretry jsou vyrobeny z umělé kůže Lorica, která je vyrobená velmi důmyslnou technologií. Lorica je složená z nejjemnějších mikrovláken jaké se kdy vyrobily. Je vodoodpudivá zvenčí, propustná pro odpařování zevnitř a odolná proti trhání, poškrábání a jiným vnějším vlivům. Je mimořádně měkká a elegantní a přesto pevná i za mokra. Nemění se a nenatahuje jako pravá kůže, nenasává vodu a je vzdušnější. Příjemný komfort, zajišťuje karbon-kompositová podrážka Milenium IV., která nemá přehnanou tvrdost jako závodní modely a je tak pohodlná a dostatečně pevná pro běžné využívání každý den. Elegantní bílá barva k silnici patří.
Alternativou pro horské kolo jsou MTB tretry Sidi Trace naopak v praktické černé barvě. Jedná se o mtb cyklo obuv využívající stejnou technologii jako silniční model Alba. Navíc ho nabízíme i v unikátní limitované růžové edici jako dámské mtb tretry Sidi Trace Woman.
Nebo jezdíte na kole spíše výletním tempem a cykloturistika je to pravé pro Vás? Přesto chcete vysokou kvalitu a perfektní vzhled? Tomu odpovídá turistická sportovní MTB bota Sidi SD15. Výhodou těchto o něco vyšších treter je turistická sportovní podrážka pro SPD systém - navržená tak, aby poskytovala vynikající přilnavost a nezanášela se bahnem při chůzi. Tretry využijí všichni, kteří spojují jízdu na kole s výletem, kde budou trávit čas mimo sedlo kola a chtějí se cítit pohodlně po celý den.

Ze všech modelů treter Sidi můžete vybírat ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie