Zpět

Cyklistický Black friday o něco dříve

Halloween, dušičky a studený podzim. To všechno jsou věci, které předcházejí každoročnímu slevovému šílenství, také přezdívanému jako "Blackfriday". U nás ovšem začíná o něco dříve. Kromě klasického posezónního zlevňování jednotlivých značek, jako je Scott, Mavic, Uvex nebo Osprey, jsme se teď vrhli na slevy skrz celý náš sortiment. Jde o všechny možné typy kol - horská, krosová, elektrokola i dětská kola. Jedná se především o skladové zásoby, které jsou zlevněny do vyprodání zásob. Proto neváhejte, vrhněte se na náš web a najděte si nový kousek vaší výbavy, který vám bude dělat radost. 

Co nás při prohlížení zlevněných kousků trklo do očí? Rozhodně Haibike Hardseven 4 a Haibike Hardnine 4. Tato kvalitní elektrokola si nyní můžete koupit za částku lehce přesahující 50 tisíc, což je prostě krása. Motor Bosch se stará o dostatečný výkon, baterie i celkový design kola jsou elegantně zpracovány a poměr ceny a výkonu je opravdu velice přívětivý. Dalšími pěkně zlevněnými kousky jsou dětská kola Cannondale. Napříkald duralové kolo Cannondale Trail 16 a nebo druhé, velice lehké Cannondale Quick. No a nebo třeba oblíbená kola Kellys od našich východních sousedů. Tady je opravdu zlevněna celá škála - od dětských kol jako je Kellys Wasper nebo Kellys Emma, přes krosové kolo na kotoučových brzdách Kellys Cliff 70 až po gravelbike Kellys Soot 50 nebo horské kolo Kellys Spider 50.

Vybírat si samozřejmě nemusíte pouze z kol, ušetříte i na nákupu oblečení nebo doplňků. Blackfriday u nás sice vypukl s téměř měsíčním předstihem, ale jak zaznělo výše - platí pouze do vyprodání zásob, takže není na co čekat. Zpříjemněte si podzim nebo čekání na nadcházející sezonu a nakupujte zlevněné cyklistické zboží na tomto odkaze.

Fotogalerie