Zpět

Další novinkou jsou vysoce kvalitní cyklistické PONOŽKY STANCE

Novinka v našem sortimentu ponožek nese název STANCE. Cyklistické ponožky Stance jsou nabité funkčními prvky a vyráběny nejmodernějšími technologiemi.
Ponožky Stance nabízíme v několika variantách délky i hutnosti materiálu. Jejich výroba probíhá bezešvým šitím při využití technologie Stance Feel360™, která Vás stále drží v maximálním komfortu díky přiměřené kompresi, prémiové tvarované nitě zvyšují odolnost vůči opotřebení, reaktivní vlákna reagují na teplotu a radikálně urychlují odvod potu, stříbrné ionty redukují 99,95 % bakterií způsobujících zápach. Různé tloušťky materiálů na různých místech ponožky ji dělají opravdu komfortní i po intenzivní nebo celodenní jízdě v cyklistických tretrách. Některé modely jsou navíc doplněny o bezpečnostní odrazové prvky v oblasti achilovky, takže zase trochu bezpečnosti k dobru cyklisty.
Nabízíme více zesílený a odolný model ponožek Stance Endo Crew zejména pro horské disciplíny  jako MTB, enduro, trail atd. Stejně tak All Road modely v tenčím provedení s menší hutností materiálu pro všechny druhy cyklistiky. Speciálně pro dámy je určen model nízké ponožky nad kotník Stance Fluro Tab Pink s ochranou paty. Všechny nabízené modely ponožek Stance najdete ZDE.

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie