Zpět

DALŠÍ TRAILOVÁ NOVINKA - GT SENSOR CARBON ELITE

Do trailových zbraní přibývá další mašina. Tentokrát jde o karbonový model jak sám název GT Sensor Carbon Elite 2019 napovídá.
Jde o kolo do hrubšího terénu, na kterém chce jezdec jet rychle dolů z trailu a soustředit se na zábavu z jízdy. To vše mu umožňují výkonné komponety, kterými je Sensor osazen. Opět pohonný a řadící systém 1x12 Sram Eagle NX, tentokrát hydraulické kotoučové brzdy Sram Level TL se 180kovými kotouči pro velký brzdný účinek a kompletní odpružení od Rock Shoxu s osvědčeným 130 mm zdvihem. Tedy vidlice Rock Shox Sektor RL ( s novou vzduchovou pružinou Debon Air) a tlumič Rock Shox Deluxe R (také pružina Debon Air).  Své využití na biku tohoto typu samozřejmě najde i teleskopická sedlovka X-Fusion, která je ve standardní výbavě kola.
Díky všestranné platformě LTS (linkage tuned suspension) kolo jezdci přináší lepší výkon při brzdění, pohlcování rázů a navýšili trakci. Progresivní přepákování je navrženo tak, aby přineslo hladkou a předvídatelnou jízdu pod plnou kontrolou.
Další vychytávkou je tzv. systém uložení bovdenů v rámu „Groove Tube“, což je drážka z horní strany spodní rámové trubky Groove tube, která drží kabeláž na svém místě mimo dosah kamenů a klacků od předního kola, ale zachovává elegantní a rychlý vzhled kola.
No a to nejlepší na konec. Díky „Flip Chip systému“  si jednoduše upravíte geometrii kola.  Pomocí jednoduchého otočení excentrického čepu tak můžete volit Hi = nízká a rychlá, Low = nižší a rychlejší. Jak se dnes cítíte? Kam se chystáte? Nastavte si kolo dle stylu a terénu. Změníte si hlavový úhel o +/- 0,75° a výšku středu o +/- 6 mm. Přepákování tlumiče, zdvih a jeho progresivita zůstanou stejné.
To je skvělé ne?

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie